FlLB55eU.jpg

Foto: Se souhlasem Ples SOBJE

Letošní ročník plesu SOBJE nesl téma The Colors Shake Up. Účastníci měli tedy jasný úkol – dorazit v masce a být oblečení v jedné preferované barvě od hlavy až k patě. V monochromatických outfitech dorazila většina. Samozřejmě převažovala černá. Ačkoliv je škoda, že ne všichni byli kreativní a s kostýmy se vyřádili. Mezi maskami převládaly obyčejné škrabošky. A někteří masku ani neměli, což je velká škoda. Na sobě měli účastníci od tenisek a ležérnějších outfitů až po večerní róby.

Organizátoři popisovali údálost slovy „když se na půl cesty potká berlínská párty a vídeňský ples“. Účast byla hojná. Ples si nenechaly ujít některé známé osobnosti, jako je například Berenika Kohoutová, Emma Smetana s Jordanem Hajem, Eva Samková nebo Bára Poláková, ale ani osobnosti ze světa módy.

FotzrzoJet.jpg

Foto: Se souhlasem Ples SOBJE

Proudem teklo exkluzivní šampaňské MUMM, za DJ pultík se posadil DJ NobodyListen a nechybělo ani pár zajímavých vystoupení. Na pódiu ve 23 hodin vystoupil například zpěvák a hudebník 7krát3 se svým DJem Chocolaticem a s kytaristou Igorem Ochepovskym. V ranních hodinách pak vystoupili také Vogue beats společně s perfomery Kiki House of Ambitchous.

Magická noc v kouzelných prostorách Martinického paláce na Hradčanech proběhla pod taktovkou módní značky ODIVI. Nešlo o první takový ples. První proběhl na Národní třídě v kouzelných prostorách Nové scény Národního divadla, druhý pak s více klubovou atmosférou v žižkovském Royal Theatre.

FotoJeyayt.jpg

Foto: Se souhlasem Ples SOBJE

Zdroj: Autorka článku, Tiskové materiály MUMM