Čtenářka Datura se rozhodla zabojovat proti depresi autoškolou. Jak moc se jí to vydařilo, to už si přečtěte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Necháte se vyhecovat? Čtenářku Daturu vyhecoval k řidičáku manžel. A také jí léčila hrozící depresi...


Do autoškoly jsem se přihlásila ze dvou důvodů. Jedním bylo to, že manžel tvrdil, že na to nemám a druhým bylo to, že jsem přišla o práci, bylo mi 48 let a hrozila depka. Autoškola byla východiskem. První trapas na sebe nenechal dlouho čekat. Když pro mě přijel instruktor, sedla jsem si automaticky na sedadlo spolujezdce. Vysvětlil mi, že takhle teda ne, že povozím já jeho. To, že jsem jela pět kilometrů za traktorem s tím, že se ho bojím předjet celkem skousnul, ale když pro mě jednou přijel místo malou felicií mondeem a já mu řekla, že se s tím nevejdu na silnici, ať to jede vyměnit, tak to už na mě zíral jak na exota.
Ale teď už oceňuji jeho posedlost couvačkami. Každou jízdu jsme zahajovali couvačkou na parkovišti. Ale měla jsem podmínku, jen mezi trabanty nebo škodovky. Audiny a bavoráky nebrat, to bych se nedoplatila. Hodilo se mi to u zkoušek. První co jsem měla za úkol - couvačka. Potom mě zbrzdila červená na křižovatce a já nevědeěla nic lepšího, než laškovat s policajtem na zadním sedadle. Probral mě až instruktor, když mi doporučil, ať si dáme rande jindy, že je zelená.
Za nejvtipnější zážitek považuji, když jsme jeli po rovince k našemu městu a najednou jsem najela do něčeho měkkého a nahodila přední sklo. A instruktorova slova mě dostala „ Jediný hovno na okrese, a ona se do něj trefí „
Řidičák jsem udělala napoprvé a mám na něj bezva vzpomínky. Díky němu jsem neměla čas na deprese ze ztráty zaměstnání, ostatně hned jsem našla jiné a lepší.

Zdraví,
Datura

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. března 2012: Vaše historky z autoškoly

  • Zavzpomínejte na dělání řidičáku - jak vám to šlo? Prožila jste něco vtipného? Nebo naopak nebezpečného? Udělala jste řidičák napoprvé?

Příspěvky na toto téma mi zasílejte nejpozději 12. března 2012 v 15.30 hodin na redakční e-mail (viz níže). Pokud váš příspěvek uveřejním, potom máte šanci na získání krásného dárku - dvou srdíčkových bonboniér I Love Milka. A pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění, ať je váš příspěvek alespoň dvakrát tak dlouhý jako tento odstavec textu.

milkamilka

Reklama