Cestování by mělo být radostí, na letní útěky k moři se těšíme od Vánoc. Aby to platilo také pro rodiče malých dětí, připravila britská značka JOIE dvě novinky, které těm nejmenším, ale i rodičům poskytnou bezpečí i pohodlí mimo domov. Za nejen letními zážitky bezpečně doveze děti protisměrná autosedačka JOIE i-Spin 360, kterou si mohou rodiče natočit směrem ke dveřím a usnadnit si tak usazování dítěte během četných zastávek na dlouhých cestách. Díky šesti polohám se v sedačce dítě i pohodlně vyspí. Hygienické prostředí pro hru i odpočinek, na jaké jsou zvyklé z domova, vytvoří dětem v hotelovém pokoji nebo na pláži cestovní ohrádka JOIE Cheer Little Explorer. Rodičům pak garantuje chvilku klidu, kdy nemusejí ostřížím zrakem sledovat, kde se zrovna jejich dítě nachází. Novinky britské značky JOIE na český trh dováží Babypoint. Více informací na www.babypoint.cz.
5cd94edc74eb8blobid0.png

Otočná autosedačka JOIE i-Spin 360 umožní snadné usazení dítěte a bezpečné cestování i v menších autech
Novinka JOIE i-Spin 360 splňuje i přesahuje bezpečnostní nároky normy i-Size a umožňuje dětem od narození do výšky 105 cm (přibližně čtyři roky) cestovat nejbezpečnější možnou formou – proti směru jízdy. Autosedačka je vybavena prvky Guard Surround Safety zvyšujícími ochranu pro případ bočního nárazu, které se automaticky vysunou při upoutání dítěte. Zejména rodiče ocení možnost snadného otáčení autosedačky jednou rukou po zmáčknutí tlačítka, což výrazně ulehčí usazování a vystupování dětí. To rodiče využijí zejména na delších cestách s mnoha zastávkami, ale i doma, třeba když jdou z nákupu a nemají ruce jako chobotnice. Pojistka Smart Ride znesnadňuje otáčet autosedačku po směru jízdy před završením 15 měsíců dítěte (výška nad 76 cm). Výrobce doporučuje používat autosedačku proti směru jízdy co nejdéle. Na rozdíl od ostatních autosedaček poutaných proti směru jízdy je konstrukce JOIE i-Spin 360 navržena tak, že nepotřebuje přední vzpěru. Díky tomu zabere méně místa a je tedy vhodná i do menších vozidel, přitom poskytuje dostatečný prostor pro nohy. Autosedačka nabízí šest pozic sklonu, které jsou dostupné proti i po směru jízdy, včetně pozice pro pohodlný spánek. Opěrka hlavy se automaticky polohuje i s výškou ramenních pásů a vnitřní vložka se skládá ze tří částí a poskytuje tak malým pasažérům vysoké pohodlí. Autosedačka se instaluje pomocí ISOfixu, o správnosti ukotvení sedačky nás informují barevné indikátory. Autosedačka JOIE i-spin 360 je k dostání ve čtyřech barevných provedeních za orientační cenu 9.440,- Kč.
5cd94f0b2c4baobrazek.png

Kousek domova i bunkr na cestách vytvoří dětem cestovní ohrádka JOIE Cheer Little Explorer
Cestovní ohrádka JOIE Cheer Little Explorer je pro děti kousek domova, který mohou mít kdekoliv s sebou. Rodičům pak garantuje, že nebudou hledat ratolesti po hotelovém pokoji nebo na pláži u moře, sotva se od nich na chvilku otočí. Cestovní ohrádka JOIE Cheer Little Explorer je místem jak pro odpočinek, tak i pro hru. Snadno se skládá i rozkládá (po složení má kompaktní rozměry pro snazší uskladnění), má úchyt pro přenášení a krásný design se siluetou hor se dvěma přichytitelnými plyšovými hračkami, které rozvíjejí fantazii malého objevitele. Vysoce bezpečný rám je bytelný a síťové výplně všech čtyř stran zajišťují potřebnou ventilaci. Matrace je odnímatelná a jeden z boků má otevírání na zip, což ohrádku snadno promění v zábavný bunkr. Orientační cena ohrádky JOIE Cheer Little Explorer je 2.830,- Kč.
5cd94f4f1f83dobrazek.png

Pro více informací nejen o těchto novinkách navštivte www.joiebaby.info a www.babypoint.cz
 

Reklama