Jistě si vzpomínáte na scénky z amerických filmů, kde se mládež sjížděla v párech ve svých vozech do autokina, a pak se na předním sedadle věnovali jeden druhému. Tak takovou možnost budeme mít díky Autokinu Fabia i my. Konečně si můžeme splnit sen, který už máme od prvního zhlédnutí Pomády, a vyrazit se svým miláčkem na nějaký pěkný český film.

 

Autokino Fabia sjíždí celou Českou republiku a nyní přijíždí i do Prahy. Prvně bude promítat ve čtvrtek 13. září večer a setrvá tu až do soboty 15. září. Vybrat si můžete z filmů, jako jsou Rafťáci, Kráska v nesnázích či Účastníci zájezdu.

 

Navíc vždy před promítáním od 19:30 budete mít možnost se projet v nové Fabii a taky ji prozkoumat celou až po podvozek. Budete si moci zajezdit autodráhu, která má zmenšenou podobu WRC Rally. Během doby, co pánové budou okukovat vozy a hrát si jako malé děti s autíčky, dámy se mohou nechat nalíčit kosmetikou Avon. K tomu vás čeká spousta soutěží o ceny od společnosti Škoda.

 

Vstup na tuto akci je zdarma. Jediné co si budete muset zařídit je, abyste měli funkční autorádio či jiný radiopřijímač, protože zvuk k filmu bude pouštěn právě přes radiové vlny. Pokud si zapomenete vzít sebou tuto pomůcku, nebudete sledovat film, ale němou grotesku.

 

A kam můžete vyrazit do Autokina Fabia? Do prostoru za golfovým klubem Hodkovičky, ul. Vltavanů, Praha 4 – Modřany (in-line a cyklostezka Modřany, Bráník).

 

Přeji příjemnou zábavu!

 

Vyrazíte se podívat do autokina? Byl to váš sen sedět v autě a při tom pozorovat plátno před vaším předním sklem? Láká vás víc představa filmu nebo doprovodných akcí?

Reklama