Chcete se potkat s Vaškem Neckářem? Sedět s ním v jednom kupé? Máte možnost - stačí jet v pondělí Pendolinem do Pardubic!

Ve dnech 5.–9.4. probíhá v Pardubicích další ročník mezinárodní přehlídky filmu, televize a videa - Febiofest 2007. V pondělí 9.dubna se čelné osobnosti Febiofestu (včetně Václava Neckáře) svezou do Pardubic na netradiční slavnostní zakončení pardubické části Febiofestu spojem SC 513. Pořadatelé festivalu společně s Českými drahami totiž připravily promítání oscarového snímku Ostře sledované vlaky, a to ve stylových prostorách hlavního pardubického vlakového nádraží.  
Každý, kdo si zakoupí platnou jízdenku s rezervací na spoj SC 513 s odjezdem 9. dubna v 17.26 z Prahy-Holešovic, se může během jízdy do Pardubic setkat s „živým" Milošem Hrmou.

Tato akce je součástí tzv. konceptu „VIP Pendolino". Jeho cílem je využít výjimečnosti rychlovlaku k setkáním s výjimečnými osobnostmi. Tuto možnost nabízejí České dráhy všem, kdo si koupí platnou jízdenku s rezervací pro vybraný spoj. Celý koncept funguje následovně:

• České dráhy vybírají známé osobnosti, kterým nabízejí spolupráci na projektu VIP Pendolino.
• Tyto osobnosti cestují v přesně určený den na některém vybraném spoji SC Pendolino na trase nebo v části trasy Ostrava – Praha (případně Praha – Ostrava). Tento spoj je pak označen jako VIP Pendolino.
• Několik dnů předem České dráhy oznámí termín a spoj, který byl vybrán jako VIP Pendolino; jaká osobnost bude na palubě a každý z cestujících, fanoušků a příznivců, kteří si zakoupí standardní platnou jízdenku s rezervací pro první nebo druhou třídu příslušného spoje, se budou moci s touto osobností setkat přímo na palubě vlaku.
• Prodej jízdenek je přitom zcela standardní – buď v pokladně ČD vybavené elektronickým rezervačním systémem nebo přes internetový obchod eShop. Musí se ale jednat o jízdenku s rezervací přímo na daný spoj SC Pendolino. Bez rezervace není cestu možné absolvovat.


Panečku, to jsou věci. Trochu drahý autogram. :-)

Už jste jely Pendolinem? A jaké to bylo? Jak velké bylo zpoždění? ;-))))
Kvůli komu byste byla ochotná koupit si lístek?
Myslíte si, že je to dobrý způsob, jak fanouškům nabídnout milované celebrity, nebo zoufalý způsob, jak do Pendolina nalákat lidi?

Reklama