Dámy, slečny, máme

tady něco „eňo-ňuňo“!

Přijíždí mazlíček, kterého

si zamilujete - Volkswagen Polo Comfortline s výbavou za 50 000 zdarma!

 

Je to vyloženě dámská záležitost.

Jen se podívejte na ten design. Zcela oprávněně byla tomuto vozu udělena mezinárodní designérská cena "red dot: best of the best" - je tedy "nejlepší z nejlepších" nebo - chcete-li „nejkrásnější z nejkrásnějších“. Ryze praktická, ale designově nezajímavá auta klidně přenechme našim mužům. 

 

Bohatou výbavu dostanete zdarma. 

Polo má ale také spoustu vnitřních kvalit. Například třídveřová verze Polo Comfortline vám zdarma nabízí výbavu v hodnotě 50 000 Kč: dvojici čelních airbagů, posilovač řízení, dálkově ovládané centrální zamykání, elektrické ovládání předních oken a zpětných zrcátek, alarm s ostrahou interiéru, autorádio či výškově nastavitelný volant i obě přední sedadla, mlhovky a spoustu dalších věciček, které vám zpříjemní jízdu. 

 

I malé auto vám poskytne spoustu místa.

Uvnitř vozu je tolik místa, které se u menších vozů hned tak nevidí. A prostor a bezpečí zajistí Polo i našim nejmenším. Komfortní sedadla a kvalitní materiály s výborným zpracováním - to je německá kvalita made in Volkswagen.  

 

A co cena, říkáte si…

Více než příznivá! Polo Comfortline se nabízí už za 276 500 Kč a cena základního modelu Volkswagen Polo byla snížena na 268 000 Kč. Šetrný je i samotný provoz auta. U značky Volkswagen je totiž samozřejmostí nízká spotřeba a zároveň silný výkon. 

 

Chcete se dozvědět více?

Podívejte se na stránky www.volkswagen.cz. Najdete zde lexikon pojmů, kde jsou vysvětleny všechny ty záhadné zkratky jako je ABS, ESP, FSI...

Také si zde můžete sestavit zkušebně svůj vůz - zvolit barvu karoserie i potahů sedadel, vybrat si výbavu a zjistit cenu vašeho modelu.

Na stránkách najdete nejbližšího prodejce a můžete si objednat i zkušební jízdu, abyste na vlastní kůži poznala ten požitek z jízdy ve vozu Volkswagen Polo.

 

Reklama