Jezdí vaše děti rády autem? Dopřejte jim jejich vlastní autíčko Cozy Coupe od Little Tikes!

Autíčko pro všechny malé řidiče

Cozy Coupe

Jezdí vaše děti rády autem? Dopřejte jim jejich vlastní autíčko Cozy Coupe (čteno Kozy Kupé) od Little Tikes! Děti milují ten pocit usednout za volant a být řidičem svého vlastního auta. Cozy Coupe je kompaktní autíčko s pevnou střechou a otevíratelnými dvířky, do kterého když děti usednou, mají pocit svého „vlastního prostoru“ a moci nad velkým strojem. Je to opravdové robustní auto, ve kterém se dá pohodlně sedět, mávat všem kolem z okénka, a cítit se jako nefalšovaný řidič automobilu.Cozy Coupe

Cozy CoupeJakmile si děti sednou za volant, stačí chvilička a instinktivně přijdou na to, co mají dělat. Přesně tak, jak to vídají u svých rodičů, nejprve otočí klíčkem, aby „nastartovaly“, pak začnou točit volantem, troubit, oznamovat že vyrážejí na výlet a poté postupně přicházejí na to, že když začnou ťapat nožičkama, autíčko se jim rozjede a můžou tak brázdit hřiště. Když „dojde benzín“, stačí vystoupit, otevřít příslušnou nádrž na boku autíčka, „dočepovat“ a jede se dál.

 

Děti jsou nadšené i z jednoduchého ovládání -  přední kolečka je možno otočit o 360 stupňů, tudíž stačí jen lehce naznačit ťapáním směr jízdy a autíčko jede přesně ve směru ťapání.

Jako rodiče určitě oceníte i to, že máte-li potíže udržet potomka v kočárku, můžete kočárek nahradit právě autíčkem. Do autíčka je možné dát do otvoru pro nohy podlážku, tím pádem v autíčku děti sedí, aniž by šlapaly a rodiče mohou autíčko chytit za otvor ve střeše a pohodlně jej vézt kam je potřeba. Podlážka je tam primárně pro menší děti, které ještě nezvládnou ťapat, ale takto se dá využít i pro větší děti.

Chcete vidětř, jak autíčko opravdu funguje? Podívat se můžete ve videu ZDE!

Ve Spojených státech amerických, domovském státě výrobce autíčka - firmy Little Tikes, je Cozy Coupe na trhu již 32 let a našlo si již miliony spokojených majitelů. K jeho třicátým narozeninám před třemi lety bylo dokonce přidáno sbírky muzea letadel a automobilů ve státě Ohio.

Cozy Coupe

Vybrat si můžete z několika variant autíčka Cozy Coupe – klasické červeno – žluté, růžové pro princezny, černé policejní, nechybí ani taxík. Pro milovníky terénních aut nechybí ani varianta „off road“.

Cozy Coupe

Reklama