MÁME OTEVŘENO?, O. S.
Aukce výtvarných děl – Benefiční hra

 

Ve středu 19. dubna 2006 v 18:00 byla v Galerii Břehová, Břehová 4, Praha 1, oficiálně zahájena výstava 60 výtvarných děl darovaných do II. aukce výtvarných děl – benefiční hry.

 

Díla bude možno vidět od 20. 4. do 3. 5. 2006 v Galerii Břehová denně kromě pondělí  od 11:00 do 19:00, v neděli od 11:00 do 15:00. Pro účely aukce bude vydán katalog dražených děl, který zájemci o aukci mohou v čase konání výstavy získat v Galerii Břehová nebo přímo v kanceláři Máme otevřeno?, o. s., případně si jej objednat na tel. 222 511 216. Katalog bude od 19. 4. 2006 k dispozici také v elektronické podobě na internetové stránce www.mameotevreno.cz.

 


Samotná II. aukce výtvarných děl – benefiční hra bude zahájena ve čtvrtek 4. května  v 18:00 v reprezentativních prostorách Grégrova sálu Obecního domu v Praze. V letošním roce budou dražena výtvarná díla více než čtyřiceti umělců. Průběh dražby zajistí aukční síň Dorotheum, s r. o. Večerem budou provázet Ester Kočičková a Lumír Tuček.

 

Díla do aukce zdarma poskytli: Lucie Auerswaldová-Babáková, Marcela Burdová,  David Cajthaml, Vendula Císařovská, Jiří David, Josef Fiala, Vladislav Galgonek, Arnošt Goldflam, Silvie Goldflamová, Jitka Hilská, Petr Hoffelner, Bohdan Holomíček, Jiří Janda, Juraj Kaman, Jiří Karel, Hana Konopiská,  Petr Koutecký, Milan Krajíček, Králík Petr, Jarmila Králová, Radka Kubáníková, Tereza Kučerová, Katarina Kissoczyová,  Aleš Lamr,  Thomas Joseph Landa,  Zdeněk Lhotský, Manufactura Abram Kelly, Kryštof Marschal, Zdenka Marschalová, Irena Mudrová-Bašniarová, Kamila Najbrtová,  Petr Nikl, Jaroslav Róna, Sára Saudková, Rumen Ilchov Sazdov, Pavla Soukupová, Magdaléna Stárková-Timplová, Jakub Stretti, Petr Šálek, Jiří Škvor, Andrea Tachezyová, David Vávra, Eva Vejražková, Martin Velíšek, Zuzana Zárubová     a Ateliér Modrý Anděl - Magdaléna Jansová.

 

 

 

Spolupořadatelem letošní benefiční hry je Obecní dům, a. s.
 

 

 
 

Finanční prostředky získané v rámci této aukce budou použity na podporu integračních programů Máme otevřeno?, o. s.

 

Občanské sdružení Máme otevřeno? podporuje od svého vzniku v roce 1998 děti, mládež     a dospělé se speciálními potřebami – převážně s mentálním postižením a autismem –  v obhajobě jejich práv, uplatnění na trhu práce a ve volnočasových aktivitách. Usilujeme        o rozvoj dobrovolnictví a různými aktivitami oslovujeme společnost tak, aby co nejvíc z nás „mělo otevřeno!“.

 

 

  

  

Další informace:
Tomáš Rulík, fundraiser, GSM: 775 700 469, e-mail: Tomas.Rulik@mameotevreno.cz,
Lenka Miličová, koordinátorka pro vztahy s veřejností, GSM: 775 700 472, e-mail: Lenka.Milicova@mameotevreno.cz,

www.mameotevreno.cz

Reklama