Laa

Jedinečný wellness zážitek v luxusním rakouském lázeňském komplexu, který na vás čeká již kousek za hranicemi, můžete nyní mít za výrazně nižší cenu. Rakouský hotel a wellness zařízení Therme Laa – Hotel & Spa snížil cenu za  osobu a noc ve dvoulůžkovém pokoji superior se snídaní na 69 eur až do 11. září.

Do Laa dojedete z Brna za necelou hodinu a z Prahy cesta trvá necelé tři hodiny. Wellness komplex leží přímo na česko-rakouské hranici a domluvíte se zde bez problému česky, protože část personálu je česká. Nabídku wellness komplexu doplňuje nabídka pro cyklisty, zájemce o reaktivní trénink, dětský svět s každodenní animací. Kromě toho na Vás čeká výborná kuchyně se specialitami z místních zdrojů.

Laa

Balíček „Letní kvartet“ zahrnuje:

1. Top cena: od 69 eur na osobu a noc ve dvoulůžkovém pokoji superior včetně snídaně formou bufetu a Spa Snack od 14.00 hod.

2. Top nabídka pro rodiny: jedno dítě na pokoji rodičů zdarma, denně dětská animace zdarma, zábava také pro teenagery.

3. Top wellness: zdarma využití veškerých prostor hotelových termálních lázní Hotel-Spa a termálních lázní Laa

4. Top letní program: velkolepé letní koupaliště a animační program pro dospělé i děti zdarma

Balíček dále obsahuje:

  • LaaDenně vitální minerální voda ve vašem pokoji
  • Bezplatné využití kola na půl dne (dle volnosti)
  • Bezplatné využití hotelových termálních lázní Hotel-Spa s termální koupelí a saunami, termálních lázní Laa včetně saunového světa, dětský svět s animací, atd. i v den odjezdu až do 22.00 hod.
  • Bezplatné využití kardio a fitness zóny pro váš trénink
  • Bezplatné využití sportovních a odpočinkových činností včetně reaktivního tréninku po celou dobu vašeho pobytu
  • Měkký a hebký župan po dobu vašeho pobytu
  • Bezplatné parkování v podzemní hotelové garáži

Nástup možný denně - dle volnosti pokojů.

Nabídka je platná do 11. 9. 2009.

Cena za pobyt s polopenzí je 89,- eur na osobu a noc ve dvoulůžkovém pokoji superior. Příplatek za jednolůžkový pokoj činí 16 eur na noc. Ceny neobsahují městský poplatek 0,77 eur na noc.

Termální lázně Laa & letní koupaliště

Laa

Letní termální koupaliště, které je součástí komplexu Therme Laa, nabízí dále možnost bezplatného využití celkem 600 lehátek a 300 slunečníků, kabiny na převlékání, sprchy, denně zábavný program pro děti jako je loutkové divadlo, soutěže, modelování, každý týden od pondělí do soboty bezplatně lekce vodní gymnastiky s lektory, bezplatně možnost využití hřiště na beach volejbal, 90metrový tobogán a samozřejmě vstup do všech venkovních i vnitřních termálních bazénů (venkovní bazén s teplotou 22-24 °C a solný venkovní bazén s teplotou 35 °C a podvodní hudbou).

Laa

Každou neděli v červenci a srpnu bude fungovat také bufet s grilovanými specialitami. Plážový venkovní bar se středomořskou atmosférou pak nabídne osvěžující koktejly, zmrzlinu, sendviče, apod. V případě nepříznivého počasí je kromě venkovního vodního světa k dispozici také svět masáží, restaurace, Asijská odpočinková místnost, Oáza vitality a butik. Od 31. května do 6. září 2009 je možné využít zvýhodněný letní tarif Sluníčko, který je platný, pokud je teplota vzduchu vyšší než 25 °C a možnost, že bude pršet, je minimální.

Laa

Více informací o rakouském lázeňském komplexu Therme Laa Hotel & Spa najdete na adrese:

http://www.therme-laa.at/xxl/_lang/cs/index.html

  Informace a rezervace

LaaTherme Laa – Hotel & Spa
Thermenplatz 3, A-2136 Laa/Thaya
0043 (0)2522/84700-733 nebo sinne@therme-laa.at
www.therme-laa.at