První čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od čtenářky Mechanik. Strach z konce světa nemá, ale doufá, že nedojde na tu nejhorší vizi - atomovou válku.

Téma dne: Konec světa. Posílejte mi své názory a teorie! Níže si přečtěte příspěvek čtenářky Mechanik...


Teorii nemám, ale myslím si, že jednou konec světa přijde a dějiny se začnou opakovat. Snad se to stane, až už nebude moci nikdo nic nového vymyslet, nic zdokonalit. Data 21. 12. 2011 se nebojím, pokud by nastal konec světa, tak nás všechny čeká stejný osud, ale těchto dat už bylo a žádné se zatím nevyplnilo a co se týká války, tak ve světě se stále bojuje, celosvětový mír zatím nikdy nebyl. Snad nepřijde na tu nejhorší verzi-atomovou válku. To by bylo opravdu zlé, ti, kteří by přežili, by mohli jen závidět mrtvým. Živí by přežívali v krutých bolestech, ozáření, rodili by se poškozené děti, to by pak byl opravdu konec světa.

Mechanik

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. června 2011: Konec světa

  • Máte nějakou teorii o konci světa?
  • Bojíte se data 21. 12. 2011?
  • Cítíte ve vzduchu válku?

Posílejte mi své odpovědi na výše uvedené otázky (nebo alespoň na jednu z nich) jako příspěvky k dnešnímu tématu. Rozviňte svou odpověď do krátké úvahy, nestačí mi pouhé ano, či ne. Váš příspěvek nechť je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete zvětšit šanci na uveřejnění a mít tak možnost získat hezký dárek, totiž krásnou karetní hru pro jednoho až osm hráčů Vesmír od firmy Albi a knihu Můj okamžik prozření autorky Jill Bolteové Taylorové z nakladatelství Ikar. Text posílejte na redakční e-mail, do jehož předmětu nezapomeňte uvést heslo (viz níže).

Zasílání příspěvků k tomuto tématu končí 9. června 2011 v 15.00 hodin.

vesmirkniha

Reklama