Na svoji první lásku zavzpomínala také čtenářka s nickem átéčko. Byl krásný, měl modré oči a miloval chleba s máslem (a Alenku))

Napíšu o první lásce, o té co nebolela, netrápila, jen hřála. Bylo mi 11 a jemu také. Byl o půl hlavy menší, než já, měl modré oči a krásně voněl. Když jsme byli společně s ostatními dětmi venku, většinou něco jedl. A téměř vždy chleba s máslem.
Jezdil k tetě, nebo babičce na prázdniny, je to už taková spousta let a já si tu vůni dokážu vybavit. Něco mezi miminkem a tím jeho chlebem s máslem.

Hráli jsme si spolu s ostatními na četníky a zloděje. Jednou jsme byli schovaní tak, že nás četníci nenašli. A on mi dal tu první pusu.

Na něj vzpomínám jako na svou první lásku, přestože byla dětská, a právě proto, že byla tak čistá. On byl vlastně Jiříček celý takový čistý. Já jsem se během chviličky venku dokázala neskutečně zaprasit. Byla jsem plná modřin a stroupků, protože jsem byla více než divoká, Dnes by se řeklo hyperaktivní. A když sem jednou při hře spadla, on mi pofoukal kolínko a zeptal se, jestli bolí. Pálilo to jako čert a já se zamilovanýma očima plnýma slz řekla, že ne, že vůbec!

A jak jsem si dnes na něj vzpomněla, díky vám, tak jsem ho hledala na facebooku. myslím, že tam je. Poslala jsem mu zprávu a vy mi držte palce, aby se ozval a byl to on. Moje dětská láska Jiříček.

átéčko

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________

Tak to rozhodně držíme!! A až se ozve, nechej si to tajemství jen pro sebe… :)
Ali, děkuji, že jsi napsala, je to milá vzpomínka.
Měj se hezky a pozdravuj Vládíka
papa Saša

Téma dnešního dne 1. března: Můj první kluk  

  • Vzpomeňte na svoji první velkou lásku
    A buďte odvážné a vzpomeňte i na kluka, který vám vzal to nejcennější
  • Stýkáte se spolu?
  • Stal se vašim vyvoleným?
  • Nebo když ho potkáte, raději se mu vyhnete?
  • A jak se změnili kluci z vaší školky či základní školy?
  • Jsou z frajerů tuctoví chlapi a z tuctových kluků frajeři?
  • Ne „o mužských“ ale „o klucích“ pište k dnešnímu tématu

na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek: Kávu Arabica: presso i turka a k tomu Pastorův sexuální slovníček (který se hodí v každém věku :)

darek

Reklama