Moc hezký příspěvek přišel od čtenářky s nickem átéčko. Netýká se sice ji samotné, ale její kamarádky, to však nic nemění na tom, že rozhodně stojí za přečtení.

Něžný zmatkář.
Dnes nebudu psát o manželovi, ale o manželovi své nejlepší kamarádky. Jejich manželství je ukázkové. Je tam láska, vášeň i po letech. Funguje to u nich třeba tak, že kamarádka vaří a její manžel jí skládá bluesové písně, které jí hned hraje. On je tak trochu v oblacích, zatímco ona, drobná bytůstka je při zemi a musí být hodně silná. Sem tam si na něj šíleně zažárlí, ale určitě zbytečně!
Mně se na nich líbí, že jsou okamžitě na cokoliv domluvení. Na hory? Hned je sbaleno! Na běžky v zimě? Omluvit holky ze školy a jede se. Na koncert? Bez váhání. Vyráží se do Prahy, kontroluje se, jestli mají vstupenky a jede se. Auto zaparkováno před Prahou, aby na parkovišti nebyl nával. Vstupenky? Zůstaly v autě. Já bych asi brečela, ale jeho žena říká, že ho pro ty jeho zmatky miluje. Jen s ním prý zažije tolik nepravděpodobných situací...
A je to velmi milé, když se svěřuje, že je velice ráda, když jí zavolá z práce. Říká: „Já ten jeho hlas miluji i po letech“
átéčko

Pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

___________

A to je mému srdci velmi blízký příběh - a to se mi moc líbí... ... :)

Alenko, děkuji, že jsi napsala a ty dva rozodně pozdravuj !!!

Pěkný den

Saša

Téma dnešního dne: 27. září 2011: U čeho si nedokážu svého manžela (přítele) absolutně představit

  • A nebo, co mu naopak sluší
  • Co dělá lépe než vy
  • Co byste mu nesvěřila, ani kdybyste měla duši vypustit
  • Kuriozní historku, co kdy udělal
  • Nebo třeba někdo z vašeho okolí
  • Co byste ho nechala dělat za trest
  • Co za odměnu

Téma je to lehké, doufám, že se pobavíme.
Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu hospodyňku odměním takovým hodně namíchaným dárkem, ale opět hodícím se k tématu.

Takže, ať už váš partner dělá doma cokoliv, až skončí, upravte se pro něj, třeba pomocí vlasového tužidla Taft, nebo kondicionéru Pantene - a společně si dejte kafíčko, posílám i čtvrt kila kávy Douwe Egberts. :)

darek

Reklama