První příspěvek přišel už v pátek od čtenářky átéčko, která má štěstí na mladého a hezkého obvoďáka. Dnes by neměla kdy napsat. Proč, to už se dozvíte, když si příspěvek přečtete.

Můj obvoďák je mladý, hezký muž. Viděla jsem ho naposledy včera, kdy mi vypisoval papíry do nemocnice. Má krásnou, moderní ordinaci s krásným nábytkem a moderními přístroji.

Nevybrala jsem si ho sama, já jsem ho „zdědila“. Chodila jsem totiž k jeho otci, který byl opravdu velice příjemný člověk. Na každého si našel vždycky čas. Když mi například předepsal injekce, tak řekl, že o víkendu mám přijít k němu domů, že mi injekce píchne, anebo že přijde on k nám. Byl to ten ideální lékař, ze kterého jde klid, pro každého si najde čas. Ale bohužel umřel docela mladý a do jeho ordinace přišel usměvavý, hubený, mladý muž - jeho syn. Tomu zůstala kromě ordinace i sestřička Jarka. Rázná paní, která stihne práci za dva až tři lidi, s velice svérázným smyslem pro humor. Každý nemá rád přivítání slovy: „No vy zase dneska vypadáte!!“ Ale já svůj bledý obličej alespoň přinutím ke šklebu, který má být úsměvem. Neptá se dál, ví, že jsem přišla na obstřik a injekci, abych neskučela bolestí. Zeptá se na zbytek rodiny, i na psa, protože zná všechny.

Můj obvoďák toho o mně ví hodně. Ale včera ho docela překvapilo, že jsem si odborníka na svou bolest našla na netu. Přiznal, že tenhle způsob zbavování bolestí neznal a popřál mi hodně štěstí. V pondělí jdu na operaci nervu v hlavě. Tak si na mě vzpomeňte. Wi-fi ve fakultce není, takže budu několik dní bez notebooku. Ale pár lidí, co mi budou držet palce, budu určitě potřebovat.
Dík!
átéčko

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

______________________

Alenko, asi právě teď ležíš na operačním sále a zdá se ti o Tvém pěkném, mladém obvoďákovi. :)
Myslíme na Tebe všechny! A tak jako máš štěstí na něho, tak ho měj i teď :)
Saša

Téma dnešního dne: Jste spokojená se svým obvodním lékařem?

  • Chová se k vám přátelsky, nebo je arogantní?
  • Vybrala jste si ho sama?
  • Přišel by za vámi i domů, kdyby bylo nejhůř? (na některých vesnicích se tohle ještě praktikuje)
  • Umí vám poradit?
  • Jak dlouho čekáte v čekárně?
  • Je to váš první obvodní lékař?
  • Léčí i vaše rodinné příslušníky?
  • Je starý(á), nebo mladý (á)?
  • Prostě napište o vašem obvodním panu doktorovi nebo paní doktorce

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Pokud bude váš příspěvek příliš kritický, nebojte se, my mu to neprozradíme. :))

Jednu z pisatelek odměním malým dárkem, který může brát jako úplatek panu doktorovi: sladkou, oříškovou bonboniérou, a aby zůstalo i něco pro vás, přidávám krém po opalování. V tomto období se bude hodit.

b

Reklama