Takhle krásně začíná příspěvek od čtenářky s nickem átéčko. A vůbec, celý tento příspěvek je hodně zajímavý. Čtenářka nám v něm líčí i příběhy jejích kamarádek, které už s plastikou zkušenosti mají. Takže klikněte a čtěte dál.

Mám ráda tváře, ve kterých se dá číst, jako v knihách. Bylo normální, že lidem věkem chátrala těla, na tvářích se objevovaly vrásky. Podle toho, kde se zjevovaly, se dalo poznat, jestli je člověk zlostný, nebo jestli se rád směje. Ověřila jsem si  i v knížkách o čínské medicíně, že se dá poznat i onemocnění člověka, případně který orgán dotyčnému slábne.

Tohle všechno se snažíme popřít.

Jsme mladí a zdraví, neděláme si žádné starosti. Tak by chtěli všichni působit. Ti všichni, kteří se rozhodli pro plastiky. Ano píšu o množném čísle, protože ty, které znám, nezůstaly jen u  jediné operace.

Kamarádka A šla na operaci prsou, protože se jí ta její zdála malá. Podle mě měla dokonalou postavu, nádherné držení těla. byla štíhlá a přitahovala na sebe všechny pohledy.

Prsa byla málo. Rozhodla se pro liposukci. Naprosto zbytečnou, v jejím případě. Pak pokračovala očními víčky. Nejdříve horní, pak dolní, protože jí slíbili, že nebude mít kruhy pod očima. To, že jí tím přibude v koutku oka vráska, jí neřekli.Ale prodali jí na ni krém... Vydělávala peníze, kterými platila za krásu...

Kamarádka B. Moc krásná a štíhlá. Když říkala, že si nechá udělat prsa, říkala to tak legračně, že jsem se smála: „...člověče já ti byla s holkou na koupališti a byly tam její jednáctileté spolužačky, které měly větší prsa, než já. Tohle už je trapas!“

Splnila si sen, má nová prsa, ale všimla jsem si, že i nové rty, které jí až tak moc nesluší. Takové ty našpulené rtíky.

kamarádka C toužila po zmenšení nosu,  a přestože jí manžel řekl, že ho má fakt velký, že si toho ani nevšiml, když se brali, na operaci stejně nešla. Peníze, když byly, „se vrazily“ do dětí, vzdělání, do sportu a cestování.

A tak si čtu ve tvářích dál. Kdo u byl, a kdo ne, na plastice, botoxu, či jiých úpravách.

Doporučuji všem, aby se podívali na film „Ženy pro měny“. Opravdu

(třetí část filmu je zvláště výživná. Paní si koupila šaty a chce ušetřit na prádle, tak spoří na plastiku prsou)

A co bych si nechala upravit já? No, mám nos trošku nakřivo, jedno víčko po úrazu větší...Rty by možná potřebovyly vyplnit. Napíchat botox do vrásek. No lifting by to už chtělo. Možná trošku vymodelovat prsa a odsát tuk, který se mi začal usazovat kolem pasu.

Ne, na nos už jsem si zvykla, víčka si umím nalíčit tak, že není patrné, že jedno je větší. S těmi rty bych si připadala jako kačer.

Já asi nebudu vhodný adept pro plastické chirurgy. Nechci vypadat jako někdo jiný. Já jsem já.

átéčko

Pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

________________

Hezký závěr. Alenko, Ty rozhodně zůstaň sama sebou, není třeba nic vylepšovat. Děkuji za tento zajímavý příspěvek k dnešnímu tématu a přeji hezký den i celý víkend.

Saša

Téma dnešního dne 5. srpna 2011 zní: Plastické operace a zákroky

 • Byla jste na nějakém estetickém zákroku?
 • Šla byste dobrovolně i na větší plastickou operaci?
 • Pokud ano, na jakou?
 • Zdají se vám některé plastické požadavky žen přehnané? (z hlediska estetiky)
 • Nemyslíte, že toho silikonu je už přespříliš?
 • Zastáváte názor, že žena může být krásná i ve stáří?
 • Kdy naopak byste plastickou operaci určitě doporučila.
 • Máte vy sama nějaké zkušenosti?
 • Znáte někoho z okolí?
 • Jaký je prostě váš všeobecný názor na plastické operace a zákroky.
 • Kdy ano? Kdy ne?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Nejlepší příspěvek odměním knihou nakladatelství Ikar:

Změňte mozek, změňte život.

knihaa

 

 

Reklama