Žádné ostrovy ani oceány, žádné pyramidy nebo kláštery.., veškeré divy světa, včetně Velké čínské zdi, přebijí ve snech čtenářky s nickem átéčko, svahy Jižní Moravy a vinohrady :)

Je hodně míst na světě, která bych chtěla vidět. Není jedno, které bych si vybrala. Ale vím, že bych raději viděla mně milé lidi, než místa. Díky internetu mám po světě plno známých. Ty bych chtěla poznat, nikoliv místa. A už jsem začala.

Nová místa nemám potřebu poznávat. Ráda se vracím k těm svým oblíbeným.

Nepotřebuji vidět ani Velkou čínskou zeď, ani hrady a zámky v cizích zemích. Tahle místa by mě zklamala tím, že bych tam potkala takovou spoustu turistů, že bych místem nebyla ohromená, ale zklamaná. S tímto mám zkušenost z našich, českých památek. Prohlídka zámku spolu s ječícími dětmi, které dávají najevo, jak hodně je to nebaví, skutečně není to, po čem bych toužila. Tak o to raději navštívím místa, o kterých vím, že jsou stejná na fotografiích i ve skutečnosti. Místa mně známá a milá.

Letos bych chtěla navštívit Jižní Moravu a nafotit si vinohrady.

átéčko

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

____________________

:) Ali, Ty víš… ale řeknu Ti, snad ani na stavbě Velké čínské zdi nebylo tolik dřiny jako na těch našich vinohradech… ale ten pohled za to stojí :)
Děkuji
Měj se krásně a pozdrav Vládíkovi
Saša

Téma dnešního dne: Místo, kam bych se chtěla podívat

  • Pište prosím nanejvýš jedno, dvě místa – opravdu ty nej…
  • A proč právě tam, co vás na tom místě fascinuje?
  • A pokud jste na nějakém svém vysněném místě už byly, pošlete i fotografii (jednu, dvě)

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme dárkem - také vonícím dálkami. :)

dd

Reklama