Příspěvek čtenářky Goldenhair je z ranku těch, které opěvují průměrnou velikost penisu. Příspěvek je to hezký, ale trochu od tématu...

Cožpak nemáte vyhraněný názorem na extrémní velikost penisu - vysmějte si jim, nebo je naopak adorujte! Právě dnes máte šanci!


Hezké dopoledne,

k dnešnímu tématu bych psala, až bych brečela, protože knížky jsou opravdu moc krásné, ale obávám se, že nemám vlastně o čem psát, protože jsem moc penisů v reále neviděla, takže nemohu porovnávat různé tvary, odchylky apod.

Ale nelituju toho, jsem spokojená s tím, co mám (teda s tím, co má partner:-) Podle mého názoru je nejlepší zlatý střed, penis akorát, tedy ani malý ani velký. Každý extrém s sebou nese určitý problém, s malým ani necítíte, že ho tam máte, s velkým to ženu může bolet, pokud partner není dost ohleduplný.

Pro mě velikost není rozhodující, já se zajímám také o to, jakou pozornost partner věnuje předehře, dohře, jak umí hladit, líbat, laskat, být něžný, vynalézavý, jestli ho zajímá také partnerčin orgasmus, a ne jenom jeho vlastní. Je pravda, že není lehké takového partnera najít, ale při troše snahy to jde:-))

Goldenhair

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Rozhoduje velikost penisu?

Pryč se zábranami, pište mi své úsměvné historky! Setkala jste se v období sbližování u některého svého partnera se skutečným extrémem? Téma můžete zpracovat například z těchto úhlů pohledu (ale samozřejmě i z jiných)...

  • Extrémně velký penis (málem mě roztrhl).
  • Extrémně malý penis (hledala jsem ho mikroskopem).
  • Malé a velké divadlo.
  • Zajímá mě tvar, ne velikost (buřt versus žížala).

Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu...

A jaká bude dnes odměna za nejlepší příspěvky? Samozřejmě půjde o něco k tématu hodícího se, konkrétně o knihy z nakladatelství Metafora (www.metafora.cz). Dvě z vás získají titul Erotická masáž a nejlepší příspěvek k němu ješte titul Orgazmus.

Erotická masáž Orgasmus

Reklama