Zrovna včera jsem se zase ročílila. Představenstvo našeho města asi ztrácí rozum. Ale hezky od "začátku".

Před rokem "prý" začal vadit na náměstí vzostlý, zdravý smrk - porazili ho a místo něj vyrostla kašna-fontána (ani nevím, jak to nazvat). KÝČ. Poté se začalo opravovat náměstí. Místo, aby auta se vyhýbala městu, je z náměstí jedno velké parkoviště. HURÁ.

Taky se udělala dvě dětská hřiště pro děti (na celé město). Jedno hřiště je u vody - šplhadla, prolézečky, no fakt dobrý, jeden mínus to ale má. Děti mohou spadnout do vody. Drhuhé hřiště je na sídlišti, taky dobrý, ale volně žijící zvířátka a nebo psi nezdpovědných majitelů mají kam chodit na písek. U hřiště není žádné oplocení. To ani už nezmiňuji parkoviště, které je hned vedle hřiště.

No a poslední kapka - postavení nového obchoďáku. Je dobře, že tu bude, ale proč opětovně zbytečně porážet stromy! Stály hned u silnice dva krásné stříbrné smrky - nemohly ani stavbě překážet. Naše povedené zastupitelstvo na začátku slibovalo postavit pro naši mládež - slibovali postavit bazén. Je prostě velké NIC. Mládež může svůj volný čas opět trávit pouze v hospodách, kterých je tady dost.

Tak teď nevím, mám jít k volbám, nebo ne? Každý, kdo se dostane k moci, okamžitě ztratí rozum. Ať žije beton!!!!!!!!!!

S.


Děkujeme za zajímavý příspěvek.

Já bych určitě k volbám šla. Konec konců, i když se nám to občas nezdá, je to jedna z cest, jak se něco dá změnit. Ačkoliv založení občanského sdružení a osobní angažování se by asi pomohly více...

Co si o tom myslíte Vy, ženy-in? Věříte, že jsou volby k něčemu? Nebo se jen vymění vepříci u korýtek? Půjdete volit? Napište nám své názory!

redakce@zena-in.cz

Reklama