konečně žena, která nedá na sukně dopustit a nosí je radši, než kalhoty. Takovou, abychom dnes pohledali. Má k tomu svůj důvod, který pramení už v dětství. Přečtěte si příspěvek od čtenářky s nickem masira1

Krásné, mrazivé ráno. Jsem klasický sukňový typ. Ať je venku plus třicet nebo mínus dvacet, ať sněží, prší, ať je vedro k padnutí - nosím sukni. Už odmala jsem chtěla sukně, asi nejspíš proto, že mě moje šetrná maminka nutila nosit oblečení po mých bratrech.

A já chtěla nosit sukně a šaty a holčičí parádu. Poměrně brzy jsem si začala sukně šít sama. Když jsem zchrastila nějakou látku nebo staré šaty,sedla jsem ke stroji a přeměnila je v úplně nový a poměrně nositelný model. Šiju si je většinou dodnes, protože na mou kyprou postavu věstonické Venuše se opravdu těžko shání nějaký nositelný a pohodlný modýlek.

Na sukně nedám dopustit. Jsou symbolem ženství, jsou pohodlné, praktické, dokáží hezky zvýraznit postavu, nebo naopak zakrýt nedostatky. Mám ráda sukně dlouhé a splývavé, v zimě teplejší, v létě lehké a rozevláté. Sukni nosím všude a vždy, dokonce i doma se cítím lépe v sukni než v teplácích.

Tuto zimu jsem měla asi po 40 letech na sobě kalhoty. Jeli jsme totiž lyžovat a v sukni to jaksi opravdu nejde. Mějte krásný den, i když to vypadá dnes spíše na oteplováky, než na sukni.

masira1

Milá Masira1, to jsem ráda, že jste napsala. A víte, že na přelomu století ženy v sukních i lyžovaly? Tím samozřejmě nechci tvrdit, že to bylo pohodlné

Text nebyl redakčně upaven

Jaký typ sukní se nejvíc líbí vám, milé ženy-in?

  • Mini, ke kolenům, kolové, áčkové, midi, nebo maxi?
  • Proč nosíte právě daný typ sukně? Co vám na něm vyhovuje?
  • Kterou sukni byste si na sebe nikdy nevzala? Proč?
  • Jak se vám mění „sukňový“ vkus?
  • Jaké boty ke své sukni nosíte? Jsou to zásadně vysoké podpatky, nebo třeba i balerínky
  • Nosíte sukně celoročně, nebo jenom když je teplo?
  • Co vás na sukních baví a co vám naopak nevyhovuje?
  • Pošlete mi fotku své nejoblíbenější sukně?

Na vaše příspěvky se těším už dnes na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete za svůj příspěvek těšit vy?

Dnešní dárek sice nemá se sukněmi nic společného, ale snad se vám bude líbit i tak. Jednu z autorek příspěvků na téma SUKNĚ vylosuji a odměním knihou a něčím sladkým na zub.

cena

Reklama