Přečtěte si příspěvek čtenářky Podprsenky k dnešnímu tématu. „Myslím, že čím jsem starší, tím si to víc užívám. Když si vzpomenu na první pokusy kolem sedmnácti, je mi dneska do smíchu,“ píše.

Jak je na tom s orgasmem při milování čtenářka Podprsenka? To se dozvíte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Orgasmus mám, ale ať se mě nikdo neptá: „Bylas?“

S orgasmem nemám problém. Myslím, že čím jsem starší, tím si to víc užívám. Když si vzpomenu na první pokusy kolem sedmnácti, je mi dneska do smíchu.
Jsem v sexu egoista. Je to ale tím, že muži to mají snadnější. Pěkně si ho přivodí kopulačními pohyby a já se musím snažit. Dojít k orgasmu mi ale narušují různý věci. Třeba hlasité vzdechy partnera. To se pak nemůžu soustředit sama na sebe. Nebo moc dlouhá předehra. Snažím se partnera v posteli vést, ukazovat mu, co má dělat. Ale když on si myslí, že to ví líp, je to špatně. Když to trvá moc dlouho, je to špatný. Nejhorší ale je, když se mě zeptá: „Bylas“? To úplně nesnáším. Asi to znáte taky. Nesmyslný a blbý otázky v blbou dobu shodí celý sex.

Podprsenka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 7. 2011: Rady - jak na první orgasmus s chlapem

Poraďte ostatním čtenářkám, jak dosáhnout orgasmu při milování se svým protějškem. Předejte své zkušenosti a pomozte tak těm, které to štěstí nemají...

  • Po jak dlouhé době jste dosáhla orgasmu při milování s mužem?
  • Máte dobrou zkušenost s nějakou technikou, jak na to? Nebo alespoň doporučení?

Vaše rady, jak dosáhnout orgasmus s chlapem, nebo jen zkušenosti, jak se vám to podařilo, zasílejte dnes jako příspěvky k tématu dne. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky neotisknout, neotištěny budou zejména kratší nebo vulgární texty otištěny nebudou. Příspěvky očekávám na redakčním e-mailu (viz níže) a pokud budete mít to štěstí a dostanete se mezi uveřejněné, máte šanci vyhrát jednu z následujících knih, které vydalo nakladatelství METAFORA: Orgasmus, Tajemství análního sexu, Sex ve třech.

Příspěvky zasílejte 19. 7. 2011 do 15.00 hodin.

Protože chápu intimitu tohoto tématu a uvědomuji si, že i nicky jsou v rámci magazínu určitou identitou, rozhodl jsem se, že pokud nebudete chtít být pod příspěvkem uvedené pod svým běžně používaným nickem, napište mi to k příspěvku společně s přezdívkou, kterou chcete, abych uvedl.

sexsexsex

Reklama