Totsie – Editor fotografií

Pomůže vytvořit krásnou vzpomínku na těhotenství i na vývoj miminka. Stačí pravidelně fotit všechny vzácné momenty a z fotografií vytvářet nejrůznější srovnávací koláže, nebo je vylepšovat různými ručně malovanými samolepkami či originálními texty. Výtvory pak můžete uložit do své soukromé časové kapsle, nebo je okamžitě sdílet s přáteli a rodinou.

Zde můžete stáhnout do Android či iOS.

MAMApp - vše o těhotenství

Česká aplikace, kterou pomohli vyvinout oborníci v oboru gynekologie a porodnictví. Představuje těhotenství týden po týdnu, ukáže, jak se vyvíjí miminko v děloze a dodá všechny potřebné informace. Najdete tu i plán vyšetření v těhotenství, těhotenskou kalkulačku nebo MAMA deníček.

Zde můžete stáhnout do Android či iOS.

Baby Daybook - Sledování kojení a péče

S miminkem to je jeden velký kolotoč. A zapamatovat si, kdy jste naposledy kojila, případně z kterého prsu, nebo kolik toho miminko za den snědlo, to je někdy nad lidské síly. To všechno a mnohé navíc si můžete poznamenat do chytré aplikace. Spočítá vám i třeba i počet zašpiněných plenek, nebo kolik toho miminko za den naspí. Zaznamenat lze i růst dítěte a porovnat ho s grafy s průměrnými hodnotami. Prostor je tu i pro poznámky a podobně. Aplikace myslí i na maminky s dvojčaty.

Zde můžete stáhnout do Android či iOS.

Usínáček

Zatímco u vás v bříšku byl pěkný šrumec, v postýlce miminko naopak ruší ticho. Proto odborníci doporučují pouštět mu takzvaný bílý šum. Abyste nemusela zapínat vysavač, fén a podobné domácí spotřebiče, vzniklo mnoho chytrých aplikací včetně této. Nabízí 16 různých zvuků k uspávání, funkci časovače, nahrát si můžete i zvuk vlastní a podobně.

Zde můžete stáhnout do Android či iOS.

BabyCam / Baby Monitor

Nemáte u sebe dětskou elektronickou chůvičku, ale zrovna by se vám hodila? Pokud máte jeden chytrý telefon či tablet navíc, který můžete na chvíli postrádat, stačí nainstalovat si do něj aplikaci. A samozřejmě i do svého telefonu. Pak už se jen připojíte přes stejnou wifi. Sledovat miminko na kameře a poslouchat ho můžete i po připojení na televizi nebo počítači. Můžete na ně i mluvit, pouštět mu ukolébavky a podobně.

Zde můžete stáhnout do Android či iOS.

Čtěte také:

Reklama