Pokud společně vyznáváte funkční minimalismus a mobil či tablet se už stal běžnou součástí Vašeho pracovního a osobního života, pouzdro od belenty je odpovědí. Spolehlivě ochrání před škrábanci, prachem a zároveň mu dodá jistou osobitost, která bude ladit s Vaší osobností. Nechte se inspirovat unikátními pouzdry pro mobily a tablety, na která lze přidat partnerovy iniciály.

Belenty

Teď přicházíme s možností ještě větší personalizace ve formě INICIÁL vyražených přímo na pouzdro. Nebo můžete k partnerovým iniciálám přidat i ty Vaše, ať každý vidí, ke komu patří. Jste přece pár, tak to ukažte a nebojte se vystoupit z davu!

Belenty

TIP: Chcete s Vaši polovičkou ladit? Nic jednoduššího – pořiďte si pouzdro ve stejném stylu, ale v jiné barvě. Všechny modely jsou k dispozici s použitím luxusní italské kůže nejvyšší kvality v krémové a koňakové barvě.

Belenty

Naše novinka – Leather Collection

Belenty

Celokožená kolekce vyráží dech svojí jednoduchou rafinovaností. Zvenku působí čistým, propracovaným dojmem. Italská kůže v krémové nebo koňakové barvě propůjčuje luxusní vzhled. Vnitřek je vypolstrovaný 100% přírodní vlněnou plstí, která je dostatečně jemná k displeji Vašeho zařízení a zároveň při vkládání a vysouvání vašeho smartphonu či tabletu dochází k čistění dotykové plochy. Vysunutí zařízení je pohodlné díky půlkruhovému výřezu ve spodní části pouzdra, který hezky dotváří celkový design.

Belenty

Kolekce ztělesňuje kombinaci kvality, elegance a funkčnosti. Hodiny práce vložené do zpracování zaručují, že každý kus je originál. Na první pohled osloví preciznost domácí české ruční výroby a použití vysoce kvalitních materiálů se zárukou 5 let. Design navrhován v Ženevě je jednoduše unikát.

Belenty

Pouzdra belenty na mobily a tablety se zaměřují hlavně na značky Apple, Samsung, SonyHTC. Každé pouzdro je šité specificky na vybraný typ mobilu nebo tabletu v portfoliu. Navštivte www.belenty.com a vyberte si to Vaše.

Belenty

 

logo

 

 

Reklama