Jste fanoušky tyčinky DELI? Nyní máte jedinečnou příležitost vychutnat si DELI podle vašich představ. Právě vy se můžete stát tvůrcem nové příchutě DELI! Na www.delicukrarna.cz se rozjíždí soutěž o novou příchuť tyčinky DELI. Popusťte uzdu své fantazii, nápadům se meze nekladou!

DELI vyhlašuje soutěž o novou příchuť na www.delicukrarna.cz!

deli

Jak se můžete zapojit?

V prvním kole soutěže, které probíhá do konce června, se zaregistrujte na www.delicukrarna.cz a vložte svůj originální návrh na novou příchuť DELI. Můžete také hlasovat pro některou z již zadaných příchutí, která je vám blízká. Příchuť s nejvyšším počtem hlasů automaticky postupuje do druhého kola mezi TOP 5 nových příchutí DELI. Zbylé čtyři příchutě vybere odborná porota složená ze známých osobností, ve které bude zasedat například Martha Issová, Anna Šišková nebo Ondřej Brzobohatý. Kromě toho můžete na www.delicukrarna.cz soutěžit o iPody a spoustu skvělého mlsání s DELI MINI.

deli

Staňte se fanouškem DELI na: http://www.facebook.com/deli.chocolate

Vaší fantazii může inspirovat i nová tyčinka DELI s letní příchutí Café Frappé. Neodolatelná tyčinka s karamelem a našlehanou ledovou kávou. Dopřejte si luxusní prožitek při každém zakousnutí. Svěží chuť vás rázem přenese třeba do stylové italské kavárničky... no není život sladký? Ochutnejte novinku DELI Café Frappé a nechte se unášet na duze plné chutí!

DELI Café Frappé (35 g) - doporučená maloobchodní cena 8,40 Kč.

Reklama