HLAVNÍ VÝHODY

Bezkonkurenční styl a inovace: Stylový notebook s jedinečným kamuflážním designem BAPE osloví jak streetwearové nadšence, tak ty, kteří fandí novým technologiím

Exkluzivní příslušenství: Limitovaná edice s exkluzivním příslušenstvím navrženým značkou BAPE, včetně myši, figurky Baby Milo, brašny a samolepek

Pro práci i zábavu: Notebook je vybaven procesorem až Intel Core i5, OLED displejem s 2,8K rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz či 75Wh baterií s dlouhou výdrží
 
 ASUS zahájil prodej notebooku Vivobook S 15 OLED BAPE Edition, který vznikl ve spolupráci s renomovanou módní značkou A BATHING APE (BAPE). Tato limitovaná edice notebooku zaujme jak streetwearové nadšence, tak ty, kteří fandí novým technologiím. Jde o vůbec první notebook s exkluzivním kamuflážním designem BAPE. Vivobook S 15 OLED BAPE Edition v obou barevných variantách je na Českém a Slovenském trhu v prodeji od 1.9.2023 v limitovaném množství za cenu 27 490,- vč. DPH.
 
Vivobook S 15 OLED BAPE Edition nabízí jedinečný vzhled s dosud nevídanými vzory inspirovanými ikonickým maskovacím designem BAPE. Vzor je dostupný ve dvou barevných provedeních, zelené a modré kamufláži, zdobí nejen notebook, ale také příslušenství, které je součástí balení, jako je figurka, myš, brašna a sada samolepek. Tato sada věrně vystihuje esenci osobitého stylu BAPE.
Vedle atraktivního vzhledu nabízí Vivobook S 15 OLED BAPE Edition také výkon a certifikaci Intel Evo. Je vybaven procesorem až Intel Core i5-13500H 13. generace, který poskytuje bezkonkurenční rychlost a efektivitu. Díky 16 GB LPDDR5 paměti a ohromujícímu OLED displeji s 2,8K rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz zaručuje tento notebook pohlcující obraz. 75Wh baterie s dlouhou výdrží umožňuje uživatelům plnit úkoly bez ohledu na to, kde se nacházejí, a zároveň vyzařuje pozoruhodný smysl pro styl.

64f5cc43d4df9obrazek.png
 
Bezkonkurenční styl a inovace

Značky BAPE a ASUS přikládají velkou důležitost svým komunitám. Jejich spolupráce přirozeně propojuje módu s technologiemi. Výsledkem tohoto spojení je mimořádně exkluzivní produkt. "Jsme nadšeni, že můžeme oznámit výjimečné partnerství mezi ASUS Vivobook a A BATHING APE – spolupráci, která ztělesňuje ducha streetwearu a posouvá hranice designu. Jedná se o vůbec první notebook BAPE a také o první notebook inspirovaný streetwearovým stylem v naší řadě Vivobook," řekl Galip Fu, globální marketingový ředitel ASUS z divize Consumer PC.

Značka BAPE k tomu dodala: "Naše spolupráce s ASUSem na limitované kolekci, která kombinuje jedinečný styl BAPE s efektivními a výkonnými modely ASUS Vivobook. Toto partnerství je důkazem odhodlání značky BAPE nabízet vysoce kvalitní a módní výrobky, které kladou důraz na styl."

Limitovaná edice modelu Vivobook S 15 OLED BAPE Edition je dostupná ve dvou barevných sadách: modré s notebookem ve variantě Cool Silver a v zelené ve variantě Midnight Black. Obě sady nabízejí kovové víko se složitým lineárním kamuflážním vzorem navrženým značkami BAPE a ASUS. Nechybí ani reflexní štítek s logem, který notebooku dodává diskrétní prémiový nádech. Samotný notebook je vybaven exkluzivními designovými prvky BAPE na touchpadu, spodní části zařízení a opěrce dlaní. Tyto výrazné detaily dodávají notebooku jedinečný půvab limitované edice a dělají z něj výjimečné zařízení, které ztělesňuje spolupráci značek ASUS Vivobook a BAPE.
 
Exkluzivní příslušenství

Pro dosažení skutečného "wow" efektu se Vivobook S 15 OLED BAPE Edition dodává s exkluzivní modrou sadou příslušenství (varianta notebooku Cool Silver), nebo se zelenou sadou příslušenství (varianta Midnight Black). Tento kamuflážní design, který byl vytvořen speciálně v rámci této spolupráce, ztělesňuje dokonalé spojení nadčasového vzhledu a hravého šarmu. Jeho základem je klasický kamuflážní vzor BAPE ABC, který je proslulý svou trvalou přitažlivostí a všestranností. Aby byl tento design ještě úchvatnější, představila značka BAPE oblíbené postavičky BABY MILO Friends, které do něj vnášejí pocit radosti a hravosti. Do vzoru je plynule integrován také název ASUS Vivobook, což představuje harmonické prolnutí identit obou značek. Nechybí ani ikonická figurka BABY MILO, která drží Vivobook a odkazuje na samotný produkt.

Podobný design byl využit také u speciální brašny, kterou společně vytvořily ASUS Design Center a BAPE a která nejen chrání notebook před nehodami, ale dodává mu punc individuality. Díky možnosti otevření až do úhlu 180° a několika kapsám poskytuje praktický úložný prostor pro příslušenství, jako jsou myš nebo napájecí adaptér, aby si uživatelé mohli s sebou vzít vše, co potřebují.

V balení je také kompaktní myš s vyměnitelnými horními kryty. Každá sada nabízí jeden černý kryt, a k tomu buď modrý, nebo zelený kryt – v závislosti na zvoleném barevné sadě. Černý kryt vyniká mystickým stylem, který dokonale doplňuje speciální vzor notebooku. Modrá a zelená verze jsou sladěny s tematickými barvami brašny na notebook a praktický popruh umožňuje snadné přenášení.

Sadu BAPE Edition doplňuje BABY MILO v podobě roztomilé figurky, která drží v rukou notebook Vivobook BAPE Edition. Vivobook S 15 OLED BAPE Edition nabízí řadu exkluzivního příslušenství a propracovaných designových detailů.

64f5cc504b9b9obrazek.png
 
Pro práci i zábavu

Vivobook S 15 OLED BAPE Edition osloví nejen milovníky trendů a streetwear stylu. Jde totiž o výkonné zařízení, které zvládne celou řadu úkolů, ať už jde o práci, studium nebo hraní her.

OLED NanoEdge displej s 2,8K rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz posouvá vizuální zážitky na novou úroveň. Díky působivému rozlišení a vysoké obnovovací frekvenci si uživatelé mohou vychutnat úžasný obraz s živými barvami, ostrými detaily a plynulým pohybem. Ať už pracujete na graficky náročných projektech, sledujete filmy, nebo hrajete hry, displej vám zajistí pohlcující obraz.

Vivobook S 15 OLED BAPE Edition využívá až osmijádrový procesor Intel Core i9-13900H, který zaručuje výjimečný výkon a rychlou odezvu. Díky taktovací frekvenci až 5,4 GHz bez problémů zvládá náročné úlohy, jako jsou střih videa nebo náročný multitasking. Tento efektivní a výkonný procesor je ideální pro každého, kdo vyžaduje rychlý a spolehlivý výkon.

Notebook zaujme i baterií o kapacitě 75 Wh, která zajišťuje produktivitu bez nutnosti častého nabíjení. Ať už pracujete na dálku, navštěvujete přednášky nebo si užíváte delší herní seance, můžete se spolehnout, že Vivobook S 15 OLED BAPE Edition zvládne všechny vaše úkoly i zábavu.

Navíc je notebook díky své elegantní a lehké konstrukci velmi snadno přenosný, aby si ho uživatelé mohli bez problémů vzít kamkoli s sebou. Technologie WiFi 6 (802.11 ax) a Bluetooth 5.2, zajišťují bezproblémové a vysokorychlostní připojení pro online spolupráci, streamování a hraní her.
 
Spolupráce, která ohromí svět

Spolupráce mezi ASUS Vivobook a BAPE navíc přichází ve speciálním momentu, protože značka BAPE letos slaví 30. výročí od svého založení. Vivobook S 15 OLED BAPE Edition vzdává hold trvalému odkazu obou značek tím, že kombinuje nejmodernější technologie s ikonickým stylem BAPE. Díky propojení módního vzhledu s výkonem jsou ASUS Vivobook a BAPE touto exkluzivní spoluprací připraveny ohromit svět.
 

Reklama