HLAVNÍ VÝHODY

  • Lehké a odolné zpracování: Je vyroben z prvotřídní slitiny hořčíku a lithia a vyznačuje se mimořádně nízkou hmotností 990 g a odolností vojenského standardu
  • Udržitelnost po celý životní cyklus výrobku: Ekologicky šetrná výroba, balení a energetické certifikace minimalizují uhlíkovou stopu
  • Zabezpečení na firemní úrovni: Připravenost na moderní realitu ve firmách, výrazná fyzická i digitální ochrana pro zabezpečení důvěrných a soukromých dat
  • Nejlepší zařízení pro moderní pracoviště: Procesor Intel Core vPro 13. generace, až 64 GB RAM, OLED displej s poměrem stran 16:10 a obousměrné potlačení šumu pomocí umělé inteligence

65041aaa82985obrazek.png

ASUS představil zcela nový firemní notebook ExpertBook B9 OLED, který je vyroben z prvotřídní slitiny hořčíku a lithia, a posunuje tak hranice mobility a odolnosti. Zásluhou hmotnosti pouhých 990 g se stává nejlehčím 14palcovým firemním OLED notebookem na světě1.

Díky konstrukci šetrné k životnímu prostředí, brilantnímu OLED displeji s poměrem stran 16:10, kameře s umělou inteligencí a potlačením šumu, nejnovějšímu procesoru Intel Core vPro a množství bezpečnostních funkcí firemní úrovně je ExpertBook B9 OLED dokonalým partnerem pro manažery a obchodní cestující. Zvyšuje úroveň udržitelnosti i profesionality a nastavuje nový etalon prémiových firemních notebooků. Model ExpertBook B9 OLED je vybaven také okamžitou podporou partnerských služeb ASUS Carbon Partner.2 To poskytuje komplexní služby, zaručenou kvalitu, flexibilní a precizní možnosti kompenzace emisí uhlíku, které přinášejí skutečný a pozitivní efekt. Iniciativa služeb ASUS Carbon Partner startuje v letošním roce, a to počínaje notebookem ExpertBook B9 OLED. Představuje začátek řady flexibilních způsobů kompenzace uhlíkových emisí, které společnost ASUS připravuje na podporu udržitelnosti podnikání.

Dokonalá rovnováha mezi hmotností pouhých 990 g, odolností a špičkovým zpracováním

ASUS ExpertBook B9 OLED byl zkonstruován tak, aby změnil představy o tom, jak by měl moderní firemní notebook vypadat a čeho může dosáhnout. Vzhledem k tomu, že manažeři ve firmách cestují a mění svá pracoviště více než kdo jiný, navrhli jsme notebook ExpertBook B9 OLED jako ultimátní lehké a prémiové řešení pro ty, kteří jsou neustále na cestách a vyžadují maximální výkon.

ExpertBook B9 OLED přináší prvotřídní kvalitu i design a zároveň je jedním z nejlehčích 14palcových firemních notebooků na světě. Váží totiž pouhých 990 g a je dokonce lehčí než mnoho 13palcových notebooků. Je vyroben z prvotřídní slitiny hořčíku a lithia, nejlehčí kovové slitiny na světě, disponuje lehkým a odolným rámem i povrchovou úpravou se zásadními vylepšeními, což z něj dělá ideálního společníka na cesty pro elitní manažery ve firmách.
Navzdory své zanedbatelné hmotnosti ExpertBook B9 OLED zůstává pozoruhodně robustní. Byl podroben mnoha testům, které odpovídají americkému vojenskému standardu MIL-STD-810H, a také přísným interním testům odolnosti společnosti ASUS.

ExpertBook B9 OLED nabízí verifikaci Intel Evo, která zaručuje výjimečný výkon, efektivitu a konektivitu, a poskytuje až 11 hodin provozu na jediné nabití, což zaneprázdněným šéfům umožňuje pracovat celý pracovní den i déle.

blobid0.png

Udržitelnost po celou dobu životnosti výrobku

ASUS ExpertBook B9 OLED byl navržen s ohledem na udržitelný rozvoj. Výrobní proces využívá patentovanou techniku zvanou Thixomolding, která přináší dvojí výhodu – vyšší tuhost a lepší energetickou účinnost – přičemž odpad materiálu se snižuje o 29 % a doba výroby se zkracuje až o 75 %3. Notebook je současně ze 70 % vyroben z průmyslově recyklovaného kovu. Všechny tyto vlastnosti maximalizují energetickou účinnost a současně snižují dopad modelu ExpertBook B9 OLED na životní prostředí.

Designéři společnosti ASUS také pečlivě zvážili způsob balení notebooku ExpertBook B9 OLED, aby zajistili, že bude výrobek šetrný k životnímu prostředí. Obal využívá papír s certifikací FSC MIX, což znamená, že je vyroben ze směsi materiálů z lesů s certifikací FSC a recyklovaných materiálů. Krabice s příslušenstvím se navíc může proměnit ve stojan na notebook, a najít tak další uplatnění.

Vzhledem ke snaze o využití materiálů šetrných k životnímu prostředí a zvýšení energetické účinnosti s notebook ExpertBook B9 OLED obdržel certifikaci EPEAT Gold – současně překračuje standardy ENERGY STAR, přičemž spotřeba energie je až o 44 % nižší, než vyžadují certifikace. Podporuje ho také zcela nový program služeb ASUS Carbon Partner2, který nabízí flexibilní možnosti kompenzace uhlíkové stopy během celého životního cyklu produktu pomocí vysoce kvalitních přírodních uhlíkových kreditů ověřených renomovanými organizacemi.

Zabezpečení firemní úrovně pro ochranu důvěrných dat

ASUS ExpertBook B9 OLED odpovídá realitě moderního světa podnikání. Je vybaven robustními, vícevrstevnými bezpečnostními funkcemi, které zajišťují, že důvěrná a soukromá data neuniknou ven.

Patří mezi ně podpora platformy Intel vPro pro nadstandardní firemní ochranu. Ta představuje rámec, který odlehčuje práci IT oddělení organizace a zlepšuje celkovou provozní efektivitu. Integrované zabezpečení zajišťuje zmírnění hrozeb, ochranu identity a přístupu, stejně jako ochranu dat a majetku. Platforma vPro také umožňuje vzdáleně spravované automatizované řešení problémů a pokročilou virtualizaci, což snižuje náklady na správu a zajišťuje bezpečnost dat.

Model ExpertBook B9 OLED se může pochlubit i nejlepší biometrickou ochranou díky integrovanému snímači otisků prstů a infračervené (IR) kameře s technologií ASUS Adaptive Lock pro přihlášení obličejem. K dispozici je také hardwarová ochrana proti malwaru a sofistikovaným kybernetickým útokům, kterou zajišťuje volitelný čip TPM 2.0.

Notebook ExpertBook B9 OLED je dále vybaven detaily, které vylepšují bezpečnost a soukromí při práci na maximum, včetně fyzického krytu webové kamery.

65041b1522ae1blobid0.png

To nejlepší zařízení pro moderní pracoviště

Notebook ASUS ExpertBook B9 OLED je stylový, robustní, udržitelný a bezpečný. Proto představuje správnou volbu pro moderní pracoviště.
Jeho hlavními přednostmi jsou procesor Intel Core i7 vPro až 13. generace a 64 GB rychlé paměti LPDDR5x, takže je připraven poskytovat výkon, který dnešní manažeři firem očekávají a vyžadují.

Ohromující je také OLED displej, který nabízí 90% poměr obrazovky k tělu a také živé barvy a nízké emise modrého světla pro lepší péči o oči. Jeho dalším benefitem je poměr stran 16:10, který poskytuje větší pracovní plochu, která přispívá k vyšší produktivitě.

Model ExpertBook B9 OLED využívá intuitivní výkon systému Windows 11 Pro a je vybaven aktivními technologiemi a pasivními chytrými funkcemi, které zajišťují, že elitní manažeři zvládnou více práce s minimem rozptylování a vyrušování. V porovnání s předchozími generacemi notebooku snižuje systém inteligentního chlazení se dvěma ventilátory provozní teploty až o 27 %, hlučnost až o 32 % i spotřebu energie.4 Zvětšila se také plocha touchpadu, která je o 26,8 % větší, což znamená více prostoru pro pohodlnější ovládání.

ExpertBook B9 OLED také vylepšuje profesionální videokonference díky technologii obousměrného potlačení šumu pomocí umělé inteligence, která využívá sofistikované techniky strojového učení k zajištění čisté komunikace na obou stranách hovoru. Notebook je také vybaven webovou kamerou ASUS AiSense, která vylepšuje čistotu obrazu, snižuje šum, analyzuje okolní prostředí a používá barevné tóny, aby uživatel vypadal co nejlépe. Funkce automatického orámování zachovává obličej mluvčího během videohovorů uprostřed, což napomáhá soustředění všech účastníků, zatímco možnost rozmazání pozadí v reálném čase zvyšuje míru soukromí.

65041b4922da7blobid0.png

Nejmodernější konektivita

Ultratenký profil notebooku ASUS ExpertBook B9 OLED není překážkou pro konektorovou výbavu. Novinka nabízí porty, které zajišťují, že je schopen komunikovat s celou řadou moderních i starších zařízení. Zahrnuje dvojici nejmodernějších portů Thunderbolt 4 Type-C s podporou USB Power Delivery 3.0 i tradiční port USB 3.2 Type-A.

Díky integrovanému HDMI 2.1 portu v kombinaci s výše zmíněnými porty Thunderbolt 4 podporuje model ExpertBook B9 OLED také připojení až tří externích monitorů se 4K rozlišením.

Nechybí ani kombinovaný 3,5mm konektor pro připojení externího mikrofonu, sluchátek nebo headsetu, takže manažeři mohou komunikovat nebo relaxovat po práci pomocí svého oblíbeného audio příslušenství.

1 K 7. květnu 2023. Na základě interní analýzy trhu společnosti ASUS, která porovnává velikost a hmotnost tohoto notebooku ASUS s konkurenčními produkty výrobců, jako jsou LG, HP, Dell a Lenovo. Skutečná hmotnost se může lišit v závislosti na specifikaci.
2 Služby ASUS Carbon Partner budou k dispozici ve 4. čtvrtletí roku 2023. Pro další informace nás prosím kontaktujte.
3 V porovnání s předchozí generací se skutečné výsledky mohou lišit v závislosti na modelu a výrobních procesech.
4Vylepšení vycházejí ze srovnání s předchozí generací modelů ExpertBook. Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na modelu a způsobu používání.
65041b4cc2d01obrazek.png

Reklama