Robert Policar, astrolog a kouč, mě seznámil s uměním astrologie. Robert pracuje s mayskou a západní astrologií. Aby mohl vytvořit rozbor na míru, potřebuje k tomu datum, čas a místo narození. Z těchto pár informací dokáže vytvořit fascinující graf plný znaků, čar a barev, který bez jeho vysvětlení nemáte šanci pochopit. On vám při pohledu na něj přesně řekne, jací jste, jaké jsou vaše silné a slabé stránky, která znamení vás ovládají, na čem zapracovat, v čem se skrývá váš potenciál a jaký pro vás bude následující rok (astrologický rok se počítá od narozenin do narozenin).

Byl astrologický rozbor opravdu pravdivý?

5a3a45360fefaobrazek.png

Mou pozornost si Robert získal už na samém počátku výkladu. Přesně mi totiž řekl, jaká jsem. Že se hodně povahově podobám otci, jsem stejně výbušná, vzteklá a temperamentní, což byla trefa do černého. V rodině se mi často při mých „výstupech“ smějí, že jsem celá tatínek. Dále jsem se dozvěděla, jaká další znamení kromě berana mnou prostupují, jaký z 260 základních typů osobností jsem, v čem má osobnost vyniká a jak mohu v budoucnu uspět. Musím říct, že vše opravdu sedělo, ať už v dobrém či špatném. Co mi ale opravdu velmi pomohlo, bylo doporučení, jak pracovat s mou psychikou, která není mnohdy ve zcela dobré kondici. Astrologický rozbor trval něco přes hodinu a zanechal ve mně neuvěřitelné příjemnou a hlubokou stopu. Hodně informací jsem si uvědomila, vzala k srdci a budu na nich rozhodně pracovat.

5a392bcbb6e2eobrazek.png

Kromě astrologie jsem měla i měsíční výklad z karet, přesněji toltéckých karet. Není to ale klasika, kterou většina zná. Je to taková navigace, na co se zaměřit v budoucích týdnech a na co si dát pozor. Při mě opět stála štěstěna, protože jsem si vybrala prý ty nejlepší karty, co jsem vůbec mohla. Je tedy fakt, že mě trošku zarazil obrázek Mikistli neboli smrti. Zrovna v tu dobu mě docela často bolelo u srdíčka a bála jsem se, že mám infarkt (berte s nadsázkou). Robert mi ale vysvětlil, že se nemusím strachovat, pouze si mám dát pozor na své zdraví, více odpočívat a nepřepínat se.

Shrnutí:
Astrologii nerozumím, ale přitahuje mě. Sice jsem teoreticky věděla, v čem tkví její kouzlo, ale netušila jsem, jak může člověku pomoci a co o něm dokáže pár číslic vypovědět. Hlavně, nevěřila jsem, jak moc může být pravdivá. Nemyslím tím, že odhalí, co se stane během několika dní, ale jak vás dokáže perfektně odhadnout. Je to taková velmi příjemná berlička, pokud se ve svém životě nacházíte ve slepé uličce a nevíte, jak se z ní vymotat. Dá vám pozitivní náboj na sobě zapracovat, zdokonalit se, vytvořit lepší a hlavně spokojenější já. Odhalit své síly, které můžete rozvíjet, a ukázat světu, co ve vás doopravdy je.

Robert Policar

Nabízí kromě astrologie i vytvoření osobního, dětského či partnerského horoskopu. Dále to jsou koučovací techniky spojené s psychologickou astrologií, výklad toltéckého orákula, výklad snů a práci s nimi. Objednat se můžete i na léčení pomocí Reiki, přírodní léčby pocházející z Japonska. 

Více na www.robertpolicar.cz

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Reklama