shutterstock-1271435194.jpg
Foto: Shutterstock

Ve zvěrokruhu jsou Blíženci, Panna, Střelec a Ryby známí jako proměnlivá znamení. Ví se o nich, že jsou přizpůsobivá a zběsile nerozhodná. Jsou jako chameleoni a během života prožívají epizodické a časté změny. Zkombinujte to s energií a osobností těchto znamení a máte recept na lidi, kteří žijí dvojí život.

  • Blíženci jsou symbolizováni dvojčaty a jsou známí tím, že mají více tváří nebo skrytých osobností. Okouzlující osobnost, která je vnitřně narušená.
  • Panny jsou pečlivé a systematické - žijí pro vzorce a rutinu. Sérioví zabijáci mají tendenci páchat činy, které se řídí charakteristickým předvídatelným vzorcem chování.
  • Střelci jsou charismatičtí a mají rádi dobrodružství. Dává to smysl, že ti, kteří hledají vzrušení, by mohli mít větší tendenci udělat ohavný čin.
  • Ryby jsou empatické, ale tato empatie je až příliš láká. Mají schopnost pociťovat kolektivní bolest, kterou mohou být až ohromeni. Co kdyby ji zástupci ryb vyhledávali?

fb.jpg
Foto: Shutterstock

Tady je seznam nejznámějších sériových vrahů a jejich znamení:

Ted Bundy (Střelec), Jeffrey Dahmer (Blíženci), John Wayne Gacy (Ryby), Andrew Cunanan (Panna), David Berkowitz (Blíženci), Richard „The Night Stalker“ Ramirez (Ryby), „Boston Strangler“ Albert DeSalvo (Panna), Randy Kraft (Ryby), Larry Eyler (Střelec) a „BTK“ Dennis Rader (Ryby).

Samozřejmě, ne každý sériový vrah je proměnlivé znamení. Další studie narození sériových vrahů zjistily, že neúměrným počtem z nich jsou Vodnáři (Gary Ridgway, Robert Hansen a Luis Alfredo Garavito), Býci (HH Holmes, Michael Ryan a David Copeland) a Kozorozi (Vlk z Moskvy). No a nakonec Charles Manson byl Štír.

Zajímavé je, že datum narození není jediným průnikem astrologie skutečného zločinu. Někteří forenzní astrologové se snaží řešit vraždy sledováním „grafů událostí“ nebo „naposledy viděných grafů“ toho, jak vypadal vesmír v den, kdy došlo k vraždě. Ačkoli jsou forenzní psychologové k tomuto odvětví velmi skeptičtí, existuje několik populárních blogů věnovaných této oblasti.

Než se vyděsíte kvůli tomu, že žijete s Rybami, pamatujte, že znamení je pouze jedním z možných aspektů ovlivňujících osobnost. Každý má stále pravomoc vykonávat svobodnou vůli. A především myslete na to, že věta: „Já jsem Blíženec“ není u soudu polehčující okolnost. Takže prosím nikoho nezabíjejte.