Zajímáte se o astrologii? Jste zvědavá na svůj horoskop nebo na horoskop vašeho partnera?
Jestlipak víte, že právě na toto téma existuje diskuse zde na Žena-in.cz?

 

Diskuse se jmenuje ASTROLOGIE, HOROSKOPY a najdete tam nepřeberné množství informací, zajímavostí a dokonce i odkazů na www stránky zabývající se tímto tématem.

A pochopitelně nechybí ani podrobné horoskopy!

 

 

Chcete se dozvědět víc? Zjistit, jaká plus a minus přináší právě vaše znamení? Co vás čeká v nejbližších dnech? Pak neváhejte a zapojte se do diskuse ASTROLOGIE, HOROSKOPY

 

 

Láska a znamení - funguje to?

 

Věříte, že vám horoskopy mohou pomoci najít tu pravou, životní lásku?
Pak zajděte na diskusi Láska a znamení

 

Dozvíte se tam například, že:
Býk s Rybou mají hodně společného. Dokud se ale vzájemně lépe nepoznají, může Býk Rybu považovat za blázínka, který si plave ve svých iluzích a hlavu má plnou fantazie. Hlavní překážkou jejich vztahu mohou být jejich vzájemně rozdílné názory na to, co je a není důležité. Navíc Ryby nedokážou vystát přímé otázky, přičemž Býk takové otázky přímo vyhledává. Přesto jsou oba k sobě přímo magicky přitahováni a mají obrovskou příležitost spolu dosáhnout štěstí a harmonie. I jejich sexuální vztah je bez větších problémů. Oba jsou dychtivý po každém odstínu smyslnosti, takže jejich fyzický vztah je téměř dokonalý.

 

 

Pokud si chcete přečíst informace a zajímavosti jen o určitém znamení, pak klikněte SEM a vyberte si znamení, které vás zajímá!

 

Moře zábavy na Žena-in.cz vám přeje

Reklama