Astrid pečuje o pleť už více než 150 let. Možná i vy si rády vybavíte vzpomínky na svoji maminku, nebo dokonce babičku, jak svou pleť hýčkají krémy Astrid. Tato kosmetika se jednoduše stala neodmyslitelnou součástí našich vzpomínek, drobných okamžiků každodenního života, které už nám nikdo nevezme. Astrid chce s vámi zůstat také dnes a společně se podílet na vytváření dalších neopakovatelných rodinných momentů. Kosmetika se hodila do gala a přichází s výrobky v novém designu i s inovovaným složením podle nejmodernějších kosmetických trendů.

Naše čtenářky dostaly příležitost novou pleťovou řadu otestovat v klidu svého domova. Přečtěte si, jak proměněný Astrid v testování obstál:

Lucie Naivertová, 34 let, administrativní pracovnice

AstridKosmetiku Astrid používám pravidelně každý den. Nově jsem mohla vyzkoušet zjemňující čisticí micelární vodu na suchou a citlivou pleť a IDEAL DEFENCE denní a noční krém proti vráskám s koenzymem Q10. A byla jsem mile překvapena. Micelární voda krásně voní, perfektně dokáže odstranit všechny nečistoty a po použití mě obličej nepálí ani nesvědí. Denní a noční krémy se dobře roztírají, pleť je po nich hebká a příjemně voní. Všimla jsem si také, že se mi zjemnily již existující vrásky. Je to opravdu zázrak. Kosmetickým přípravkům značky Astrid již zůstanu věrná.

Květa Novotná, 41 let, na rizikovém těhotenství

AstridVýrobky Astrid s novým složením mě příjemně potěšily. Osvěžující čisticí micelární voda pro normální a smíšenou pleť nezklamala, krásně osvěžuje a čistí obličej od veškerých nečistot. Největším překvapením však pro mě byl ULTRA REPAIR zpevňující denní i noční krém proti vráskám s duo hyaluronovým komplexem. Zprvu jsem nečekala žádné zázraky už jen proto, že jsem si s nimi začala promazávat obličej těsně po nemoci a jak známo, žádná choroba vzhledu pleti neprospívá. Ovšem můj unavený obličej se po několika aplikacích rozjasnil a na pleti bylo vidět, že vypadá o pár stupínků lépe. Tyto krémy se staly mými oblíbenci.

Iveta Bayerová, 30 let, účetní

AstridMám citlivou pleť a kdejaká kosmetická značka mi nesedí. Kosmetika Astrid mě ale s novými výrobky mile překvapila. Zjemňující čisticí pleťové mléko a voda pro suchou a citlivou pleť se skvěle nanáší a moji pleť perfektně vyčistí a odlíčí. Protože se již zanedlouho budu vdávat a dvakrát jsem již měla zkoušku líčení, ověřila jsem si, že čisticí pleťové mléko společně
s vodou dokážou perfektně smýt i profesionální líčení. MOISTURE TIME zjemňující hydratační denní a noční krém pro suchou a citlivou pokožku moji pleť krásně zjemní a díky bambuckému máslu se nemusím bát jejího vysušení.

Lucie Vodičková, 27 let, na rodičovské dovolené

AstridNové výrobky od Astridu jsem vyzkoušela poprvé na chatě. Po použití osvěžující čisticí micelární vody mě oči nepálily, pleť po ní zůstala příjemně svěží, s nevtíravou vůní. MOISTURE TIME ochranný hydratační denní a noční krém s vitaminovým komplexem mě potěšil svou lehkostí a rychlou vstřebatelností, zároveň skvěle hydratuje. Krém zhodnotil nejlépe můj manžel – překvapilo ho, že nemám lesklou pleť jako obvykle, a po polibku na přivítanou se mě zeptal, jestli mám novou voňavku. Hydratační tónovací CC krém vše v 1 s OF 20 celkem dobře kryje nedokonalosti pleti a dlouho vydrží. Pleť je po něm jemná a přirozená.

Více informací a kompletní portfolio výrobků naleznete na www.astrid.cz nebo na www.facebook.com/AstridCesko.

Reklama