obrazek.png
Karlovarský kraj je jedním z atraktivních regionů, které nabízí skvělé vyžití pro návštěvníky nejrůznějších zájmů i věkových kategorií. Kromě tradičních léčebných pobytů zde najdete relaxační a wellness programy, rozmanité vyžití pro sportovce, na své si přijdou také milovníci kultury, poznávání přírodních unikátů i historických památek.

Památky, příroda i sport
5ef3112634336obrazek.png
V blízkém okolí Karlových Varů se nachází například Boží Dar, rašeliniště SOOS, Slavkovský les, hrad Loket, zámek Bečov nebo klášter Teplá. Přímo ve městě stojí za návštěvu světově proslulá sklárna Moser nebo muzeum s výrobnou tradiční Becherovky. Sportovci ocení běžecké trasy v okolních lesích, turistiku, nordic walking, cykloturistiku, sjíždění Ohře, golfová hřiště, vodní svět nebo přírodní koupaliště. Samozřejmostí jsou specializované lázeňské programy i relaxační a wellness služby, pro jednotlivce, páry nebo skupiny přátel. Pro rodiny s dětmi je ve městě připravena široká škála atrakcí, herniček, programů nebo hlídání dětí, aby si rodiče mohli chvíli odpočinout. Milovníky kultury potěší celá řada koncertů a dalších kulturních programů, které se budou konat po celé léto.

Výhodné balíčky i příspěvek od města
5ef311438d810obrazek.png

Letošní pobyt v Karlových Varech se navíc vyplatí. Město nabízí příspěvek až 5000 Kč na pobyt, hotely poskytují speciální pobytové balíčky za bezkonkurenční ceny. K mání je i slevová karta Karlovy Vary Region Card, která je až do konce léta za symbolickou cenu od 100 Kč. Zahrnuje více než 30 památek, kam je vstup zdarma, dalších 40 až s 50% slevou a hromadnou dopravu v Karlových Varech a Mariánských lázních zdarma.

Kvalitní hotel je základ
5ef31152d796fobrazek.png

Abyste si užili opravdu skvělou dovolenou, je důležité vybrat si správný hotel. Ten pravý by měl nabízet kvalitní ubytování a gastronomii, dobrou lokalitu a dostatečně širokou nabídku služeb. ASTORIA Hotel & Medical Spa leží přímo v srdci Karlových Varů, naproti Mlýnské kolonády. Návštěvníci tak mají léčivé prameny i centrum města na dosah ruky. Hotel nabízí 4* rekonstruované a komfortní pokoje s výhledem na kolonádu, hotelovou restauraci s bohatou nabídkou jídel a vlastní čajovnu, ve které si mohou hosté denně zdarma vychutnat několik druhů čaje. Přímo v budově jsou k dispozici profesionální lázeňské procedury pod dohledem zkušených lékařů a terapeutů, wellness centrum s bazénem, solná jeskyně i řada dalších relaxačních služeb a masáží. O hosty se denně stará příjemný a profesionální personál, který je připravený hostům splnit každé přání. ASTORIA Hotel & Medical Spa se hostům znovu otevírá již 26. června.

Více na ASTORIA-SPA.CZ
5ef3117032fc4obrazek.png

Reklama