30 čtenářek se může zúčastnit 6. 5. 2003 akce „ASTOR Day“, kdy proběhne v příjemném prostředí sídla společnosti COTY dvouhodinová škola líčení s vizážistkami ASTOR.

Tato akce bude jen pro čtenářky Ženy-in, které si po dvě hodiny budou moci v klidu vyzkoušet a prohlížet dekorativní kosmetiku ASTOR a poslouchat rady tří vizážistek. Vizážistky všem poradí s líčením, co by jim slušelo a co by jejich pleti prospělo. Zároveň bude představena dekorativní kosmetika ASTOR, její novinky, trendy jarního líčení. Pro všechny bude připraveno malé pohoštění a milý dárek, který každou z vás určitě potěší.

Jak se takové akce zúčastnit?
Dnešním dnem začíná soutěž, kde musíte správně odpovědět na soutěžní otázku a vyplnit jednu anketní otázku – který výrobek od ASTOR používáte či osobně znáte.
Akce proběhne dne 6. 5. 2003 v Praze 6 v sídle společnosti COTY, začátek akce je stanoven na 17h00 hod.

Vybrané čtenářky budou mít sraz s redakcí na předem určeném místě, všechny podrobné informace o srazu získají v informačním emailu.

Protože je toto ojedinělá akce, všechny vybrané čtenářky budou muset obratem potvrdit emailem či telefonem do redakce svou účast. Pokud se účast nepotvrdí do dvou dnů po redakčním zaslaném emailu, bude automaticky na toto místo vybrána náhradnice.

Proto, než se soutěže zúčastníte, přesvědčte se, jestli vám termín 6. 5. vyhovuje a jestli budete mít čas na tuto akci přijet. Vyhlášení vybraných soutěžících proběhne v úterý 29. 4. v 11h00 ä hned budou rozeslány informační emaily.

Jak líčení probíhalo a jak se to všem líbilo se dozvíte z reportážního článku, který vyjde brzy po skončení akce „ASTOR Day“spolu s mnoha fotografiemi.

Takže už se těšíte?? Zúčastněte se soutěže a čekejte na potěšující email o výhře!
Soutěž trvá od 23. 4.- 29. 4. do 11h00 hod :-)))). Mnoho štěstí přeje redakce, která se na „ASTOR Day“ také moc těší!