Jeho síla je 6000 x koncentrovanější než vitamin C, je 560 x silnější než katechiny v zeleném čaji či 800 x silnější než Koenzym Q10. Astaxanthin dokonale podporuje imunitní systém, zpomaluje proces stárnutí, působí protizánětlivě či chrání pokožku před oxidativním stresem způsobeným UV zářením. Tím však výčet jeho benefitů zdaleka nekončí, o čemž svědčí stále nové a nové odborné studie či články v renomovaných lékařských časopisech.
5dbaf2210c317obrazek.png
Evropa nyní astaxanthin objevuje, ale v Americe či Japonsku je známý již dávno. A příznivci zdravého životního stylu a well-beingu na něj nedají dopustit. Hollywoodské herečky a topmodelky jej zařadily do své denní rutiny v péči o pleť a byznysmeni a podnikatelé ho používají jako efektivní imunostimulant a prevenci civilizačních chorob.

Dopřejte si ho i vy – v té nejčistší, nekvalitnější a nejvíce koncentrované formě. Stačí jedna tableta denně, která obsahuje celé 8 mg astaxanthinu.

Česká výroba

Exkluzivní zdroj astaxantinu z unikátního tzv. uzavřeného systému ověnčeného světovými patenty. Maximální čistota, koncentrace a účinnost. Řasa je pěstována v bio kvalitě a její producent vlastní jako jediný na světě exkluzivní certifikát EU ORGANICS.

Vědecký výzkum

5dbaf254e66dfobrazek.pngStovky vědeckých studií a výzkumů potvrzují unikátní vlastnosti a účinky astaxantinu. Světové lékařské kapacity a prestižní univerzity nazývají astaxantin látkou budoucnosti a předhání se ve výčtu jeho léčebných vlastností.

Posiluje imunitu a bojuje proti zánětům

Jako jeden z nejjsilnějších antioxidantů na světě intenzivně působí na imunitní systém. Dokonale prostupuje buněčnou mebránou a chrání buňky před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály.

Nejsilnější antioxidant

Dokáže odstranit až 19 volných radikálů současně, zatímco většina ostatních antioxidantů pouze jeden. Astaxanthin je 6000 x silnější než vitamin C, 800 x silnější než účinné látky v zeleném čaji, 550 x silnější než vitamin E, 75 x silnější než kyselina alfa lipoová, 40 x silnější než betakaroten a 17 x účinnější než výtažek z grepových jadérek.

ASTAXANTHIN TABS 90 tobolek, cena: 699 Kč


Více na ALIFENUTRITION.CZ
5dbaf238053adobrazek.png

Reklama