Čtenářka Maryene měla svatební noci dvě, a ani jedna nebyla vyvedená. Proč, to se dozvíte níže. Díky Vám Maryene za Váš příspěvek…

Hezký den
všem provdaným i neprovdaným, dívkám a ženám, které už mají svatební noc za sebou nebo se na ni teprve chystají.
O svatebních nocích kolují různé historky, já, přestože jsem se vdávala dvakrát, vlastně ani žádnou historku nemám. U mé  první svatby, takové chtěné, nechtěné, se vlastně o žádné svatební noci mluvit nedá.

Vdávala jsem se krátce po samovolném potratu, kdy mi lékaři sdělili, že už nebudu mít nikdy děti. Bylo to před více než třiceti lety a byla to prý ostuda pro celou rodinu. Rodiče mého budoucího manžela tehdy prohlásili, že už prý tedy nemá cenu se vdávat, moje rodina však prosadila, že svatba bude.

Abych se přiznala, po všech nepříjemnostech a okolnostech už jsem o svatbu ani nestála. Přesto byla a veliká. Unavily mě jak samotné přípravy, zdravotní stav i všechna přetvářka kolem natolik, že jsem byla ráda, až jsem lehla do postele a měla vše za sebou. Stejně na tom byl i můj novomanžel.
Nakonec jsem děti měla, a to dokonce tři. Toto manželství se ale rozpadlo a druhá svatba už byla naprosto v jiné atmosféře. Hodně se slavilo a můj manžel usnul v koupelně.

Přestože jsme měli krásný apartmán v hotelu, vůbec si ho neužil. Já jsem se ale dobře vyspala. Svatební noc v pravém smyslu se tedy nekonala, ale i tak máme na naši svatbu hezké vzpomínky.
 
Maryene
 Text nebyl redakčně upraven


Dnes bylo na našem magazínu téma: Jaká byla vaše svatební noc?

Jedna z vás, která přispěla získáv 16 hodin  jako odměnu bonboniéru Oříškový sen a lehce erotickou hru pro dva Nevinné hrátky.

Reklama