Sice se říká, že dobré zboží se chválí samo, ale všichni dobře víme, jak nám dělá pěkně na dušičce, když nás někdo pochválí, a je fakt, že když to naši přátelé, kolegové či nadřízení  zapomenou udělat, měli bychom se pochválit alespoň 3x denně sami.

Dnes ale myslím, že té chvály sklidíte dost, a protože i já si vážím Vaší práce, Vašeho přístupu k nám, k různě naladěným čtenářkám, majícím starosti, problémy, ale i radosti, které běžný život přináší, Vás právě teď, celou redakci veřejně chválím před nastoupenou jednotkou Vašich čtenářek. A nejen pochvala je stimulující, stejný efekt by mělo mít i přání, a určitě teď nemluvím jen za sebe, abychom se na Vašich stránkách ještě dlouho setkávali a abychom se tu společně nenudili...

Pěkný předvánoční čas už nejen Vám, ale i všem ženám-in přeje
murena


My jsme si na tu pochvalu také všechny nastoupily a slíbili jsme si, že i nadále budeme nejlepší a nejšikovnější na světě.

V některých dvou dnešních pochvalných novinkách budou zvýrazněna celkem 2 slova. Vaším úkolem bude spojit je a doplnit třetím. Tím, kterým si myslíte, že k nim patří.

Všechny z Vás, které správně odpoví, získají odměnu.*


Středeční téma

CHVALTE NÁS

 

I my to potřebujeme slyšet.
Která z vás umí lépe pochválit?
Nic než pochvaly nezveřejníme!

 

Hlavně v pohodě...

 

Hodinovka probíhá do 10:00!!!

redakce@zena-in.cz* Všechny Vaše dnešní odměny automaticky propadají redakci. Předem všem soutěžícím děkujeme. Čím více zúčastněných, tím více dárků pro nás.


 

Reklama