Řidičák nevlastním ale dcera si ho dělala docela nedávno - dá se říct že je úplně"čerstvý". AŠ i instruktoři po čas "studia" - pohoda.

Testy a technickou zvládla na poprvé.

Jízdu nikoliv.

S odstupem času si myslíme,že si "nesedla" se zkušebním komisařem!

Vždycky si našel maličkost pro kterou ji vyhodil. Vyvrcholilo to tím, že za tu samou chybu co ji vytkl - prý se nepodívala jesli má zprava "volno",i když výhled z auta měla vynikající,viděla doprava - nic nejelo (ale měla podle požadavku komisaře více vytočit hlavu)- tu samou chybu vytkl i jiné adeptce na řidičák - ale ty to "s přižhmouřením očí" dal.

To bylo už i na nás moc, a tak jsme vyhledali AŠ v jiném městě -tam to udělala bez problémů - dne 29.1.2010.

Dokupování dalších jízd a platby za další zkušební jízdy (400,- Kč magistrátu, 717,- autoškole) nás vyšly na víc, než cena za výuku!

Nemluvím o absencích ve škole a stresu který musela prožívat (sraz měli u AŠ pokaždé v 8.30, a na ni někdy přišla řada až ve 12.30). Asi "to" chtělo nějaké "všimné" v obálce!

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Ani to tak být nemuselo. Prostě jsou to bohužel jenom lidi, a jestli to byl nějaký takový, co si plete profesionalitu a objektivní pohled s osobními sympatiemi, bylo by to možná ještě horší. Myslím, že jste udělali dobře, když jste volili jiné město. Máte doloženo, že to bylo od něho tím, že prostě jenom nechtěl. M.

Povídáme si dnes o vašich zážitcích z autoškoly a prvních metrech s čerstvými papíry. Jaké jsou vaše vzpomínky? Pište na redakce@zena-in.cz

 

Reklama