A máme tu další příspěvek, tentokrát je od čtenářky Renaty. Ta zatím děti nemá, ale popřemýšlela o tom, jak by to asi mohlo fungovat. Nebo spíš nefungovat. Však uvidíte.

Milá Renato, plány mohou být jakékoliv, třeba to nakonec bude úplně jiné, než si představujete. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Dobrý den,

tak jsem nad tím přemýšlela, co já budu jednou dělat, až budu mít děti. Jsem vdaná jen rok a děti zatím nemáme, ale určitě je brzy chceme. Problém je v tom, že manžel už nemá rodiče a já mám ty svoje až na druhém konci republiky, takže ti mi určitě moc nepomůžou s hlídáním.

Navíc jsme se nedávno přestěhovali do jiného města, kde vůbec nikoho neznám. Nemůžu tedy zatím počítat ani s žádnými kamarádkami, sousedy, nikým... Taky ségra je daleko, no nevím. Asi bude muset pomáhat hlavně manžel, nebo holt prostě budu sedět deset let (nebo jak dlouho) doma. Taky se nezblázním.

A třeba to bude jinak a já se tady s někým seznámím. A třeba ani děti mít nebudu. Kdoví...

Renata

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne zní: Kdo vám hlídá děti?

  • Potřebujete hlídat děti?
  • Kdo vám je nejčastěji hlídá? Jejich tatínek, babičky, dědové, tety...?
  • Svěřila byste je někomu cizímu?
  • Máte chůvu?
  • Necháváte je doma samotné? Jak staré?
  • Máte nějakou zajímavou historku?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Za odměnu získá jedna z vás dárek: Marťánky Gummi a šampón Timotei Kids s vůní Watermelon.

Pište jako obvykle na adresu redakce@zena-in.cz, a to do dnešních 14.30 hodin, heslo je HLÍDÁNÍ. Předem děkuju!

martitimo

Reklama