Další příspěvek na dnešní téma nám poslala čtenářka s nickem Vodfon, ze který děkujeme

Krásný den. Máme v bytě čtyři kavalíry king charles španěly. Tři jsou již dospělí, moudrost sama. Spí podle roční doby. V období velkých veder, byli všichni nacpáni v koupelně. Místnost, kde je celoročně příjemný chládek. Jeden, který se bojí bouřky, má koupelnu jako azyl. Během roku spí pejsci na vetbetkách. To jsou chlupaté deky,  které v zimě hřejí a v létě chladí. Mají protiskluzovou úpravu. Každý pes má jiný rozměr, podle své velikosti. Všechny mají skořicovou barvu s bílými pacičkami.

Máme velký čtyřpokojový byt, tak i deky mohou být větších rozměrů. V naší posteli, jich to moc nebaví, je tam pro ně teplo. Což mi vůbec nevadí, aspoň mám víc místa.

oliver

Pak máme ještě ročního puberťáka Olivera, ten má svoji chaloupku. Do ní si nosí jak straka všechno, co nesmí. Už tam byly nůžky, nějaké bonbóny, kořeny z muškátu, kytku asi sežral. Když něco hledám, tak jdu najisto. Je velký milovník  Ibalginu. Ukradl 40 tabletek dceři z kabelky a měl těžkou otravu. Nepohrdnul, ani Fialkami. Na toxikologickém centru, už mě znaji.  Asi si otevřu svojí toxikologickou poradnu.

Vodfon

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Čtyřicet tablet by porazilo i snad i dospělého člověka, natož psa.

Co tomu říkáte, milé ženy-in? Máte také nějakou mazlíčkovou příhodu? Kde ulehá váš domácí mazlíček? Máte nějaké exotické zvířátko? Kde spí? Zpestřete naše mazlíčkovské téma

redakce@zena-in.cz

Reklama