Milá čtenářko s nickem Ladouch, vůbec nejsete staromódní, naopak. Jste in, jako správná Žena-in, že pohlednice posíláte! Zdravíme :)


 

Dnešní téma mě připomělo něco na co už jsem si dlouho nevzpomněla. Byl to pobyt mého staršího syna, v ozdravovně, který trval dva měsíce a za celou dobu jsme ho nesměli navštívit. Byly mu tehdy tři roky a poprvé jsem zažila tak dlouhé odloučení, že se mě strašně stýskalo je samozřejmé, a když jsme ho tam odvezli tak jsem bulila jako želva.

Sestřičky z ozdravovny mě řekly, že mu můžeme psát pohlednice a že mu je přečtou. Tak jsem každý den posílala pohlednice  a sháněla  ty nejhezčí s krtečkama a podobné tehdy to bylo dost těžké, moc jich k dostání nebylo. Ale měla jsem alespoň pocit, že bude mít radost. Z ozdravovny jsem dostávala jen občas dopis s nicneříkajícími informacemi, že syn se má dobře a že je v pořádku.

Jinak pohlednice z cest posílám vždy a také je ráda dostávám. Je to lepší než posílat SMS. Pokaždé jsem posílala pozdrav z dovolené nebo z lázní  do práce kolegům a snažila jsem se napsat nějaký vtipný obsah. Byli rádi, že jsem si vzpomněla. Také posílám vánoční a velikonoční pohledy a přáníčka k narozeninám. Vím, že v dnešní době už je to skoro přežitek, ale já jsem staromódní,  alespoň v tomhle ohledu.

Hezký den

ladouch

pozn. redakce: text nebyl redakčně upraven

Téma dnešního dne: Posíláte z cest papírové pozdravy, nebo SMS?

  • Posíláte rádi svým blízkým pohlednice?
  • Nebo raději píšete esemesky nebo ememesky?
  • A máte radost, když vy najdete ve schránce pohlednici?
  • Co si myslíte o zasílání pohlednic?
  • Cestujete ráda?
  • Kam jedete letos na dovolenou?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Dermacol: Revitalizační tělové mléko Sicilská pistácie, hydratační make-up Imperial a dlouhotrvající rtěnku...

derma

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Děkuji!

Reklama