Mám v sobě strašnou bolest a nejistotu. Nevím, co mám dělat.

V pátek odpoledne mi manžel volal, že se musí zdržet v práci a přijde proto hodně pozdě. Jelikož se to v poslední době stává poměrně často, nijak mě to nepřekvapilo.

Jenže v sobotu mi volala moje máma, že byli v pátek s tátou v kině a tam viděli mého muže s nějakou slečnou, jak se drží za ruce!

Nemůžu se z toho vzpamatovat a nevím, co mám dělat. Myslela jsem, že naše manželství je takové normální. Máme dvě malé děti ( 7 a 2 roky), já jsem na mateřské. Nějaké větší neshody nemáme, myslím, že i po sexuální stránce je všechno v pořádku, a teď najednou tohle.

Napadlo mne, že se naši třeba spletli a viděli jen někoho podobného mému muži, ale oba mi tvrdili, že si jsou jisti na sto procent.

Manžel se tváří jakoby nic a já jsem na kaši. Na jednu stranu bych se ho na to ráda zeptala, abych měla jistotu, na druhou se té jistoty strašně bojím. Co když je to pravda, co když mi řekne, že si našel jinou a chce se rozvést? Co já a děti?

Vždycky jsem si myslela, že kdybych se něco takového dozvěděla, byl by to jasný konec. A teď stojím před tímhle problémem a strašně se bojím, co bude dál?

Reklama