Nejvýkonnější model stolního mixéru od KitchenAid Artisan Power Plus Blender je nenahraditelným pomocníkem pro každého, kdo to s vařením myslí vážně. Koktejl, džus, polévka či domácí arašídové máslo? Power Plus Blender to lehce zvládne. S objemem nádoby až 2,6 litrů či tepelnou regulací nádoby dokážete umixovat a ohřívat polévku jen za 5 minut, zatímco se samočistícím režimem bude čištění a umývání mixéru hračka.

kicthenaid

Skutečně výkonný motor se silou až 3,5 HP (koňské síly) a patentovaný nerezový nůž za procesu vytváří dynamický vír pro jemnější konzistenci při přípravě smoothies, rostlinných mlék, polévek nebo omáček.

Bez problémů zvládne i mixování celých kousků ovoce a zeleniny, zvolit si můžete až 11 volitelných rychlostí nebo funkcí pulzování. Navíc 4 přednastavené mixovací programy – smoothie, džus, polévka a samočistící cyklus dovedou vaše kulinární umění k dokonalosti. Design přístroje je inspirovaný ikonickým vzhledem kuchyňského robota KitchenAid, i proto je atraktivním doplňkem do každé kuchyně.

kicthen

Mixér Power Plus je k dostání ve 3 barevných variantách za 25.190 Kč u oficiálního distributora www.kitchenaid.cz.