Druhý ročník mezinárodní soutěže o nejlepší změnu image, jejíž pořadateli jsou Bomton Studia a.s., je zahájen!

Soutěž Art Image Change International je určena všem těm, kteří mají zájem prezentovat svoji tvorbu ve světě kadeřnické profese a získat patřičné renomé svého jména, týmu nebo salonu. Každému účastníkovi tak nabízí skvělou příležitost ke zviditelnění kreativní a náročné kadeřnické práce. Soutěž Art Image Change International navázala volně na předchozí úspěšné ročníky soutěže Bomton Cup. První ročník soutěže v novém konceptu se v loňském roce setkal s velkým ohlasem a zájmem nejen u soutěžících, ale i u široké veřejnosti.

artCílem soutěže je představit kadeřnickou tvorbu maximálně originálním způsobem. Základní podstatou je kompletní změna image v souladu s aktuálními trendy, po níž touží každá moderní aktivní žena, a která se odvíjí od souladu vnitřní i vnější krásy. Modelky pro semifinále a finále jsou vybírány z řad žen a dívek přihlášených prostřednictvím výzvy v médiích (internetové servery, tisk, rozhlas). Podmínkou zařazení soutěžících do soutěže a zároveň hlavní kriterium pro hodnocení proměn je inspirace trendy roku 2010. Soutěžit mohou jednotlivci nebo maximálně tříčlenné týmy (kadeřník, vizážista, stylista).

Soutěž Art Image Change International probíhá ve třech neveřejných kolech, přičemž hodnocení provádí odborná, mediální a laická porota. Do semifinále postupuje 21 týmů, do finále následovně 9 finalistů. Desátého finalistu volí veřejnost prostřednictvím sms hlasování. Závěrečný galavečer se slavnostním vyhlášením výsledků a předáním cen je pojat jako prestižní společenská i zábavná událost. V rámci programu zde tradičně vystupuje a předvádí to nejlepší z účesové tvorby i Artteam, umělecký soubor Bomton studií.

Letošní ročník se ponese v duchu osmdesátých let, hollywoodských celebrit a třpytivého světa showbyznysu!

Uzávěrka výběrového kola (přihlášky včetně fotografií) je 30. 4. 2010.
Oznámení o postupu do semifinále obdrží soutěžící nejpozději do 15. 5. 2010.
Semifinále proběhne ve dnech 19.-20. 6. 2010.

Informace o soutěži včetně přihlášek a kontaktů: www.aichi.cz, www.artchange.cz

Reklama