Stále více žen si v dnešní hektické době uvědomuje potřebu relaxace a odpočinku během každodenního shonu. Právě pro účely pohody a uvolnění vyvinuli odborníci ze Schwarzkopf & Henkel novou řadu šamponů a balzámů na vlasy – Schauma Aroma. Ta obsahuje přírodní aromatické oleje, které rozmazlí naše vlasy jemnou péčí a naše smysly nádhernou vůní.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Požadavky na kosmetické přípravky se rok od roku zvyšují. Ženám už nestačí „jen“ o sebe pečovat, chtějí své tělo hýčkat a dopřávat si okamžiky relaxace. Nová řada Schauma Aroma byla vytvořena s přírodními aromatickými oleji a výtažky z čerstvých květin, jejichž vůně navozuje pocit klidu a pohody, zatímco účinná pečující receptura Schaumy se do hloubky postará o naše vlasy, zpevní je a posílí dokonce až o 80 procent.


Vybírat můžeme ze dvou řad podle typu péče, kterou naše vlasy potřebují.

·           Schauma Aroma Pro intenzivní péčišampon a kondicionér - tato řada je určena jak normálním vlasům, tak i vlasům, které vyžadují péči. Díky výtažku z jasmínu a přírodním aromatickým olejům tato řada intenzivně pečuje o vlasy a zároveň je zpevňuje.

·           Schauma Aroma Pro uhlazení a lesk šampon a kondicionér – pokud máte nepoddajné vlasy bez lesku, je tato řada přímo pro vás. Díky výtažku z pomerančových květů a přírodním aromatickým olejům vyhlazuje strukturu vlasů a dodává jim nádherný lesk.

Nová řada Schauma Aroma pohladí smysly intenzivní vůní aromatických olejů a přenese nás během mytí vlasů do světa překrásných vůní. Zatímco my se budeme oddávat kouzlu relaxace, Schauma bude účinně pečovat o naše vlasy.

 

Doporučené maloobchodní ceny:

·           Šampony Schauma Aroma - 49 Kč

·           Balzámy Schauma Aroma - 49 Kč

 

Podělte se o úžasné momenty relaxace a pošlete Schauma polibek

S výrobky Schauma nezažijete pouze chvíle péče a relaxace, ale můžete se i skvěle pobavit!  Pošlete svým kamarádům i známým sexy polibek – jednoduše zašlete odkaz na internetové stránky  www.schauma.cc/cz, uvidíte, jak je potěšíte!  Nejenže jsou úsměv a pobavení přátel zaručeny, navíc si můžete i zasoutěžit a vyhrát hezké ceny!

Reklama