armani

Žena a kalhoty patří k sobě už bezmála sto let. Ať se to mužům líbí, nebo ne. Obliba kalhot předčila oblibu sukní. Kalhoty jsou pohodlnější, praktičtější a sluší většině postav. Ale dámské střihy už nám nestačí a pokukujeme po těch pánských. Podívejte se, jak vypadají dámy v pánských oblecích Giorgio Armani.

Ženy se v kalhotách už dávno zabydlely a střihy kalhot se časem přizpůsobily i ženským proporcím. Velkou zásluhu na tom má francouzský návrhář Yves Saint Laurent, který v sedmdesátých letech minulého století zpopularizoval dámský kalhotový kostým. Vytvořil střih, který zdůraznil ženské křivky a dostal nový sex-appeal. Jeho smoking se stal klasikou, která patří k nejstylovějším kouskům v historii současné módy.

Ale to nám ženám nestačí a návrháři to moc dobře ví. Zdálo by se, že se na kalhotách nedá vymyslet nic nového, ale to je opravdu jen zdání. Stále se hledají nové materiály, střihy, délky, šířky, ale i způsoby, jak a s čím kalhoty nebo celé obleky nosit.

A jsme u toho. Dámskému kalhotovému kompletu se přece neříká oblek, ale kostým. Ale to vůbec nevadí návrháři, jehož jméno je synonymem pro perfektně střižený pánský oblek. Ano, je to Giorgio Armani, jehož obleky nosí nejvlivnější muži světa.

A právě Giorgio vyzkoušel jeden zajímavý experiment a oblékl ženy do pánských obleků. Dámy si užily spoustu legrace a některým to fakt seklo.

Co vy na to, milé čtenářky, nezkusily byste to také?

Foto: Facebook Giorgio Armani

Čtěte také

Reklama