Code... Kód. Jediné slovo. Příznačný název pro osobitý styl Armani. Mít „kód“ pro Giorgia Armaniho znamená zvolit si eleganci, modernost, rafinovanost a jednoduchost. Muž Code. Muž s neodolatelnou přitažlivostí. Silná, přirozeně okouzlující osobnost, která k sobě přitahuje pozornost. Disponuje vrozenou sebedůvěrou a maximální elegancí, svádí svou okouzlující přítomností a charismatem, zanechává po sobě ve vzduchu smyslnou stopu. Je nezapomenutelný.

Nezapomenutelná vůně

Armani Code ztělesňuje představu klasické vůně s novým moderním výkladem. Tato vůně v sobě nese atmosféru nadčasovosti, přesto je zcela jedinečná. Opírá se o prvky tradičních pánských kolínských, vnáší do ní ale i nové stopy à la Giorgio Armani... Dřevité orientální tóny se mísí se semínkem tonky, světlým tabákem a guajakovým dřevem.

Když soumrak předává svou vládu noci, nabývá Code na intenzitě a ukazuje novou stránku své osobnosti: Code Ultimate. Tato kožená orientální vůně oslova zaplavuje smysly excentrickým kontrastem. Jeho lehké citrusové nóty představují komplexní charakter vůně. Sladký a aromatický badyán zase zvýrazňuje vůni dřeva, která se mísí s kůží a živoucí ambrou.

Armani Code Ice

ArmaniV dokonalé harmonii s původní vůní Armani Code prostupuje orientální a aromatický aspekt Code Ice vzduch úchvatnou smyslnou vůní, kterou navrhl Alberto Morillas, perfumérský mistr ze slavného studia Firmenich.

K této záplavě adrenalinu se přidává exploze svěžesti, která umocňuje celek. Řízné citrusové tóny se kombinují se sladkým kořením, které se mísí se silně aromatickými dřevy. Citron, šalvěj muškátová a semínko tonky se spojuje v jediný celek, který vyzdvihuje a posiluje mátové aroma.

Nový odstín svůdnosti pro muže Code, který vyměnil smoking za šedý oblek nebo dokonce bílé tričko. Jde o silnou a intenzivně svěží kolínskou, která vyplňuje vzduch a zanechává v něm nesmírně přitažlivou vonnou stopu pro každého, kdo se za ní bude chtít pustit... A znovu si přivonět.

Nenuceně elegantní verze stejného střihu. Legendární lahvička je inspirovaná slavným smokingovým sakem Armani nabízejícím čisté maskulinní linie, které nacházejí nový výklad v kovově šedé barvě zvýrazňující svěží stránku této nové vůně.

10 let svůdnosti

Armani Code tvoří už deset let mimořádně úspěšnou část historie vůní Giorgio Armani. Pro novou reklamní kampaň se specialisté Giorgio Armani poprvé rozhodli využít tvář hollywoodské hvězdy Chrise Pinea, který skvěle zastupuje přirozenou eleganci a charisma nestárnoucího svůdce. Hluboké modré oči, vrozený styl a okouzlující úsměv z něj dělají ideálního představitele fascinujícího muže Code, který vyniká „magnetickým šarmem“. Představuje perfektní kombinaci mužné elegance a hollywoodského půvabu.

Příběh posedlosti

ArmaniV okázalé atmosféře Los Angeles plné kontrastů hledal režisér Andrew Dominik* inspiraci pro ztvárnění stylu Armani, který chtěl ukázat ve svém novém filmu. Rafinované kulisy, současná architektura, elegantní linie. Film vypráví příběh setkání muže a ženy, kteří se míjejí v otočných dveřích. Žena se na muže podívá, má dojem, že ho vidí všude, a nemůže myslet na nic jiného... Jen na něj.

Pod odhledem hlavního kameramana Daria Khondjiho+ zvýrazňuje elektrizující modré světlo unikátní pnutí tohoto prchavého, ale okouzlujícího okamžiku... Žena sleduje, jak muž odchází. Vůně jeho parfému ještě chvilku visí ve vzduchu jako příslib. Vyzařuje z něj nezapomenutelný styl a okouzlující šarm. Pak ho uvidí. Chytá ho pohledem, provází ho očima. Náhle má pocit, že ho vidí úplně všude. Pořád. Stává se z něj posedlost... Z mysli stále nedokáže vypudit tu tvář ani parfém, neznámý muž s ní zůstává napořád. Lidi, které vidí na ulici, se podobají jemu...
Je nezapomenutelný.

Datum uvedení: červen 2014

Doporučená cena:

Code Ice 50 ml 1480 Kč/ 60EUR
Code Ice 75 ml 1860 Kč/ 76 EUR

Reklama