60af835eaa783profimedia-0577931947.jpg
Foto: Profimedia

Ariana Grande vypadala ve svatební den étericky. Šaty jí ušila na míru designérka Vera Wang, která je svými modely vyhlášená. Podle Arianiny stylistky Mimi Cuttrell jsou inspirované minimalistickou elegancí Audrey Hepburnové jakožto Jo Stocktonové ve filmu Funny Face z roku 1957.

Šaty z hedvábí měly výstřih ve tvaru srdce bez ramínek, pásek na zádech a kapuci a nevěsta zvolila tylový závoj s mašlí. Dalton zase vypadal švihácky v černém smokingu od Toma Forda a sladěných černých mokasínech.

Šperky a make-up si nevěsta ponechala v minimalistickém stylu a zvolila jemné náušnice ve tvaru slzy s diamanty a perlami od Lorraine Schwartz. Stejná návrhářka šperků navrhla i její snubní prsten.

Co se týče líčení i tady se Ari držela jemného glam looku, který jí vytvořila vizážistka celebrit MUA Ash K. Holm. Šlo o světlé matné stíny a nude rty v ombré barvě s jemně konturovanými tvářemi. Vlasy si vyfoukala do klasického culíku s rozdělením uprostřed a konečky upravila do měkkých loken.

Návrhářka Vera Wang na Instagramu napsala: „Ariana Grande je opravdu kouzelná múza, jaká neuvěřitelná cesta to byla pro nás všechny ve studiu! Přeji tobě a Daltonovi celoživotní štěstí.“

Reklama