Voda je základ života, avšak zvyšující se globalizací je voda na naší planetě vystavována četným ohrožením. Její nedostatek ve světě stále narůstá, co je ale horší, alarmující je i kvalita vody, stále více znečišťované chemikáliemi z různých průmyslových odvětví.

hČistá  voda  je  nejpotřebnějším  a  nejdůležitějším  lékem  na  světě  a  její pravidelný příjem je potřebný z vícero důvodů. Slouží jako mazivo kloubů, pomáhá  absorbovat  nárazy  v  těle  a  udržovat  tělesnou  teplotu.  Voda přivádí výživné látky do buněk a odvádí z nich odpadní látky. Někteří z nás pijí dostatečné množství vody, máme však jistotu, že voda, kterou pijeme je také zdravá?

Voda je prostředím, ve kterém probíhá veškerý život našeho těla.

AqueenaPro  je  technologicky  dokonalý  filtrační  systém   vyrobený  na  principu  nejúčinnějšího  procesu  filtrace  –  reverzní osmózy. Díky 5stupňovému filtračnímu systému vodu maximálně vyčistí od všech nebezpečných nečistot, výsledkem čehož je čistá, svěží a kvalitní voda. Plně automatizované a praktické zařízení je nejšetrnějším zdrojem úpravy vody ke každodennímu použití doma i v kanceláři.

Zepter International je známý přísnou kontrolou kvality, přičemž využívá nejmodernějších technologií a přísných testů, stejně jako  mezinárodních  certifikátů  pro  zajištění  nejvyššího  stupně  bezpečnosti  a  výkonnosti  zařízení   AqueenaPro  ve  prospěch vašeho zdraví.

Více na www.zepter.cz

g

Zepter International slaví v roce 2016 již 25 let svého působení

v České republice.

Slavte s námi a získejte některou z narozeninových cen.

 Zepterhra.cz

 

Reklama