Největší český aquapark zahajuje letní sezónu. Pro návštěvníky je v letošním roce připravena řada novinek a léto si tak všichni užijí naplno. V měsíci červenci a srpnu bude prodloužena otevírací doba od devíti hodin ráno.

AquaNávštěvníky čeká nově prodloužená otevírací doba, grilování a 200 relaxačních lehátek

Největší český aquapark zahajuje letní sezónu. Pro návštěvníky je v letošním roce připravena řada novinek a léto si tak všichni užijí naplno. V měsíci červenci a srpnu bude prodloužena otevírací doba od devíti hodin ráno. Ve venkovní zóně návštěvníky čeká dvě stě relaxačních lehátek, grilovací stánek, vodní bar, dAquaětské vodní hřiště a brouzdaliště i možnost vydovádět se na adrenalinové atrakci Divoká řeka. Děti i rodiče zde mohou pohodlně strávit celý den. Umožní to dokonalé zázemí. Aquapark je vybaven přebalovacími pulty pro maminky a děti, dětským koutkem, restaurací, zmrzlinovým barem pro děti a vodním barem pro dospělé. Samozřejmostí je bezbariérový přístup, prostorné šatny, sprchy i možnost hlídání dětí. Navíc každý týden probíhají v aquaparku zábavná a tématicky laděná odpoledne pro rodiče a děti. Aktuality najdete na www.aquapalace.cz.

Praktické informace - kudy k nám:

AquaSnadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) - Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst. Pokud pojedete autem, najdete podrobný popis cesty na www.aquapalace.cz. Parkování je pro návštěvníky zdarma.

Reklama