Ještě do konce května můžete využít společně se svými dětmi v Aquaparku v Čestlicích akci - Celý den za cenu 3 hodin. Tedy jestli se nebudete bát, že budete přepadeni piráty.

Aquapark v Čestlicích přepaden piráty

aqua

Aquapark v Čestlicích se tuto sobotu chystá na pirátské přepadení

Aquapark v Čestlicích se tuto sobotu chystá na pirátské přepadení. Vodní svět Aquapalace Praha bude plný pirátů, námořníků a hlavně zábavy. Pro děti jsou připraveny soutěže, taneční vystoupení a další radovánky. Otevřena je již i venkovní zóna, kde si můžete odpočinout v relaxačních lehátkách a děti užít vodních hrátek v některém z brouzdališť nebo na klouzačce.

Do konce května mohou návštěvníci využít cenové akce Celý den za cenu 3 hodin.

Při koupi vstupenky na 3 hodiny, získá každý automaticky možnost zůstat v aquaparku celý den. Podrobnosti najdete na www.aquapalace.cz.

Aquapalace Praha

Unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě. V anketě agentury Czech tourism vyhrál v roce 2010 první místo pro nejnavštěvovanější turistický cíl v České republice v kategorii Za Zábavou. Prostor pro relaxaci hledejte v rozsáhlém Saunovém světě s nejširší nabídkou finských saun a římských lázní v České republice. O vaše zdraví a vitalitu se postaráme v moderním Fitness a nechybí ani široká nabídka wellness služeb, pečujících o vaši krásu v příjemném prostředí našeho Spa. Nabídku služeb Aquapalace Praha doplňuje přilehlý čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

voda

Navštivte tuto sobotu Aquapark v Čestlicích

Reklama