Největší vodní zábavní areál střední Evropy v Čestlicích už odpočítává poslední dny do svého otevření. Také vybavením pravděpodobně předčí všechna podobná zařízení nejen v ČR, ale také v sousedních zemích.


Aquapalace Praha se slavnostně otevře konkrétně 7. května a měl by dokázat pojmout až 2100 návštěvníků najednou. Konkurovat bude především libereckému Aquaparku Babylon, centru Aquadream na Barrandově a kladenskému Aquaparku. Dostupnost Aquapalace Praha je dobrá, leží totiž na šestém kilometru dálnice D1, tedy i v dosahu MHD (bus 328 z Opatova).

 

A co v novém areálu najdete? Především 2447 čtverečních metrů vodních ploch ve třech tematických dómech propojených umělou řekou. Nazývají se Palác vln, Palác dobrodružství a Palác relaxace.

 

Součástí paláců bude 100m dlouhá divoká řeka (jinak celková délka řeky je 350 m), Korálový bazén s vestavěnými akvárii, bazén s umělým vlnobitím, 420 m šesti tobogánů, z čehož nejdelší má 140 m, kamikadze, spacebowl, 8 m hluboký potápěčský tubus, 3 skluzavky a dětský bazén s brouzdalištěm. Samozřejmostí je i venkovní areál s bazény a terasami.Aquapalace Čestlice

 

Kromě toho jsou v Aquapalace nejmodernější fitness centrum, 11 saun, Spa&Wellness, restaurace a bary, hotel i obchody.

Vstupné na hodinu je stanoveno na 120,- ve všední den a 150 korun o víkendu a do fitness centra. Děti do 100 cm mají vstup zdarma a pro rodiny je připraveno zvýhodněné vstupné 3+1 zdarma. Otevřeno bude od 10 do 22 hodin.Pohled z venku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jezdíte do aquaparků u nás nebo v cizině? Co si tam nejvíc užíváte? Navštívíte pražský Aquapalace?

Reklama