Chtěli byste navštívit největší a nejlépe vybavený vodní zábavní areál nejen u nás, ale i ve střední Evropě? Nenechte si ujít slavnostní otevření Aquapalace Praha, které se koná právě dnes v obchodní zóně Průhonice - Čestlice. Pražané tak budou mít prakticky za humny největší vodní zábavní areál ve střední Evropě.

Aquapalace nabídne svým návštěvníkům nejen vodní radovánky. „Kromě vodních atrakcí, lázeňského centra a saunového světa nabídne areál také dvoupodlažní ultramoderní fitness centrum s kardio zónou,“ říká za provozovatele areálu Gabriela Taligová. Fitness centrum nabídne novinky, které doposud na domácím trhu nebyly k vidění – posilovací stroje určené pro kruhový trénink, bruslařské trenažéry a kardio trenažéry na ruce.

Pro maminky s malými dětmi se chystají slevy...
Pro zákazníky bude připravena široká nabídka cenově zvýhodněných permanentek a předplacených karet, přičemž cena jednorázové vstupenky bude o víkendu 150,- Kč, během pracovních dní od 120,- Kč za hodinu. „Děti do výšky 100 cm mají vstup zdarma a pro rodiny s dětmi je v nabídce zvýhodněné vstupné,“ doplnila Taligová.

Základem každého aquaparku je ale Vodní svět. Ten je v novém Aquapalace tvořen hned třemi paláci – Palácem relaxace, Palácem pokladů a Palácem dobrodružství. „Díky tomuto konceptu rozdělení aquaparku do tří paláců se u nás budou dobře cítit jak vyznavači relaxace u bazénu, rodiče s dětmi, tak i teenageři,“ říká generální ředitel provozovatele Pavel Sehnal.

Atrakce, které stojí za to!

Spacebowl 
Adrenalinová atrakce jen pro dobré plavce. Po rychlém sklouznutí se musíte popasovat s odstředivými účinky uvnitř spacebowlu! Užijete si při něm neovladatelnou rychlost a nečekaný pád do bazénu vysloveně po hlavě.

350 m dlouhá řeka
Omrzely vás bazény, potřebujete proud? Potom je 350 metrů tekoucí vody to pravé – zaplavete si nejen v mírném proudu, ale budete muset zdolat i dravou a nespoutanou sílu divokého stometrového úseku!

 

Dlouhý tobogán
Klasika, klasika, klasika. Tobogán nesmí chybět v žádném zábavním vodním světě. Naskočíte na něj a jste dole, zdoláváte zatáčky, různé stupně převýšení a... najednou je konec. A vy musíte zase šlapat nahoru, abyste si tu jízdu zopakovali. Když má ale tobogán 140 metrů, hned tak rychle dole nebudete!

Areál bude na podzim tohoto roku ještě doplněn o čtyřhvězdičkový hotel. Ten nabídne hostům 231 pokojů různých kategorií a velikostí, kongresové centrum s deseti sály, bar, restauraci s terasou a podzemní parkoviště pro 118 vozů. Pěší spojení hotelu s Aquapalace bude probíhat pomocí proskleného koridoru.

Sympatické je, že první velká akce, která v aquaparku proběhne, je akce pro děti. Plánována je na 1. června, kdy v Aquapalace proběhne oslava Mezinárodního dne dětí. Organizátoři slibují bohatý program plný pohádkových postav, soutěže o zajímavé ceny a zábavnou dětskou aquaparty.

Jaký je Aquapalace?

                           Otevírací doba 10.00–22.00
                           Provozní doba 7 dní v týdnu
                           Základní vstupné 150,- Kč
                           Kapacita 2100 návštěvníků

                           Celková cena 4,6 miliard korun
                           600 parkovacích míst (bez hotelových stání)

                        Vodní svět:
                           Vodní plochy 2447 m²
                           350 m dlouhá řeka, z toho 100 m divoká řeka
                           8 m hluboký potápěčský tubus
                           Korálový bazén s vestavěnými akvárii
                           Dětský bazén s brouzdalištěm 
                           Bazén s umělým vlnobitím
                           140 m dlouhý tobogán
                           Dalších 5 kratších tobogánů
                           3 skluzavky 
                           Kamikadze 
                           Spacebowl 
                           Venkovní areál s bazény a terasami

                        Relaxační centrum a saunový svět:
                           12 různých saun
                           2 restaurace
                           4 bary

                        Fitness a kardio zóna:
                           Rozloha 1700 m²
                           44 speciálních strojů ve fitness centru
                           54 speciálních strojů v kardio zóně
                           Fitness bar


Celý komplex bude doplněn také mnoha obchody a již zmiňovaným hotelem. Aquapalace leží na šestém kilometru dálnice D1, tedy i v dosahu pražské MHD – bus 328 z linky metra C zastávky Opatov.

Přečtěte si také:
Aquapalace v Praze již brzy!

Půjdete?

Reklama