Další ročník úspěšného projektu

aqua for life

SVĚTOVÝ DEN VODY
22. BŘEZNA 2012

armaniAcqua for Life Challenge podporuje organizaci Green Cross International v jejím úsilí zajistit dětem přístup k bezpečné pitné vodě. Společně s Green Cross International můžete pomoci v rámci projektu „Smart Water for Green Schools“ v Ghaně a Bolivii.

Tento projekt buduje udržitelné zdroje pitné vody, systémy na zachycování dešťové vody, studny a vrty. Zakoupením Acqua di Gio a Acqua di Gioa zajistíte 100 litrů bezpečné pitné vody dětem a jejich blízkým.

JEDNA VŮNĚ GIORGIO ARMANI = 100 LITRŮ PITNÉ VODY PRO DĚTI

PŘIPOJTE SE K HNUTÍ NA:
WWW.ACQUAFORLIFECHALLENGE.ORG

VŮNĚ ŠTEDROSTI

Každá zakoupená vůně zajistí 100 litrů bezpečné pitné vody pro děti i jejich blízké.

DĚKUJEME VÁM

V roce 2011 projekt Acqua for Life Challenge zajistil 43,3 miliónů bezpečné pitné vody.

Díky Vaší podpoře projektu Acqua for Life Challenge 2011 má dnes v Ghaně přístup k bezpečné pitné vodě více než 27 000 lidí z 16 různých vesnic. A 3500 dětí dostává vodu ve školách, což zjednodušuje přístup ke vzdělání. Školy jsou tak nejen zdrojem vzdělání, ale zároveň místem, kde děti mohou pít a mýt se každý den. Giorgio Armani a Green Cross International se zavázali, že v roce 2012 budou rozvíjet tento program v dalších oblastech Ghany a Bolívie.

ŘEŠENÍ

Pro lepší vzděláníarmani

Projekt Acqua for Life Challenge neposkytuje jen bezpečnou vodu. Zároveň mění životy. Díky instalacím vybudovaným v blízkosti škol již žáci, zvláště dívky, nemusí překonávat dlouhé vzdálenosti a nosit vodu, ale mohou více času strávit ve škole.

Jednou z 16 vesnic, které mají nyní přístup k bezpečnému zdroji vody, je Adawso. Tyto krásné obrázky zaslaly děti ze školy v Adawso.

Více informací o projektu naleznete na mezinárodních stránkách Green cross, partner charitativní akce AFL Giorgio Armani.

http://www.gci.ch/en/what-we-do/conflict-prevention/water/our-projects/swgs

Na oslavu Mezinárodního dne vody 22. března dostane každý, kdo zakoupí dvě vůně z limitované edice Acqua for Life luxusní láhev na vodu jako dárek.

Datum uvedení: březen 2012
Doporučená cena limitované edice:

Acqua di Gioia 50ml - 1800CZK/58EUR
Acqua di Gio 50ml - 1320CZK/54EUR

armani

Limitovaná edice je exkluzivně k dostání v prodejnách Marionnaud CZ/SK.

Reklama